شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فرمانده انتظامی استان گلستان در یادداشتی آورده است؛ امروز جمهوري اسلامي ايران در منطقه و در دنيا داراي قدرت و اقتدار است، داراي عزت است، اين اقتدار و عزت حاصل خون شهداي گرانقدر، مجاهد، ايثارگر و از خودگذشتگي مردم غيور ايران است.اين موفقيت ها و پيروزي ها كه پشت سر هم در منطقه اتفاق مي افتد، با نقش مديريتي جمهوري اسلامي ايران به دست آمده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ سرتيپ دوم "علي اكبر جاويدان" فرمانده انتظامي استان گلستان در یادداشتی در باب امنیت، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران آورده است؛ انقلاب شكوهمند اسلامي با هدايت و رهبري معمار بزرگ انقلاب اسلامي در بهمن ماه 57 به پيروزي رسيد، اين پيروزي با توكل به خدا و در سايه وحدت و همدلي با سقوط رژيم 2 هزارو 500 ساله شاهنشاهي به ثمر نشست.

به ثمر نشستن انقلاب اسلامي كه به تعبير امام راحل (ره) معجزه قرن بود، مانند زلزله اي جهان استكبار را به لرزه در آورد و براي بسياري از تحليل گران و دشمنان اسلام قابل باور نبود و همه دشمنان را انگشت به دهان گذاشت.

بعد از انقلاب خيلي ها بر اين باور بودند كه در همان ماه هاي اول، انقلاب سقوط خواهد كرد، ولي به بركت وجود حضرت امام( ره) و همراهي مردم، انقلاب اسلامي تثبيت شد و روز به روز به كارآمدي و شكوفايي اين نظام الهي افزوده شد. اساسا ماهيت نظام جمهوري اسلامی الهي و ديني است و بر پايه استكبار و ظلم ستيزي و دفاع از مظلوم و آزادي خواهي استوار است.

اين انقلاب كه حاصل خون هزاران شهيد و جانباز و آزاده است، مسير سعادت و تكامل خود را با هدايت رهبري فرزانه و مقتدر چون مقام عظماي ولايت شناخته و با اقتدار به مسير خود ادامه خواهد داد و هيچگاه از راهبرد خود دست بر نمي دارد و اسلام ناب را با اسلام آمريكايي معاوضه نخواهد كرد.

دراین راستا جمهوری اسلامي ايران دفاع از محور مقاومت، سوريه، لبنان و همه كشورهاي اسلامي را وظيفه خود مي داند، چرا كه ماهيت اين نظام، ماهيت دفاع از مظلوم است. يكي از رموز موفقيت و اتحاد ملي ملت بزرگ ايران، وحدت و همدلي است. وحدت و همدلي و يكپارچگي از عوامل تحقق رحمت الهي است.

همانگونه كه وحدت، در جهت آرامش و امنيت و مهم تر از همه صلاح و سعادت جامعه را به دنبال دارد، اختلاف و تفرقه نيز هرگونه فسادي را به همراه خواهد داشت. پرهيز از اختلافات سست و بي پايه از منكرات بزرگ زندگي اجتماعي و ديني است و از عوامل شكست و انحطاط جامعه است. بنابراين عقل حكم مي كند كه وحدت را به عنوان يك ضرورت در زندگي اجتماعي سرلوحه كار قرار داده و آن را به عنوان رمز پيروزي انقلاب در عرصه هاي مختلف مورد توجه قرار دهيم.

امروز جمهوري اسلامي ايران در منطقه و در دنيا داراي قدرت و اقتدار است، داراي عزت است، اين اقتدار و عزت حاصل خون شهداي گرانقدر، مجاهد، ايثارگر و از خودگذشتگي مردم غيور ايران است. اين موفقيت ها و پيروزي ها كه پشت سر هم در منطقه اتفاق مي افتد، با نقش مديريتي جمهوري اسلامي ايران به دست مي آيد، اين پيروزي ها به سادگي به دست نيامده، واقف باشيم چه رسالتي بر عهده ما است، گذشته ها را از ياد نبريم، تغيير نسل و مرور زمان موجب غفلت از تاريخ مي شود. غفلت گاهي موجب فراموشي و گاهي موجب تكرار اشتباهات گذشته و گاهی سبب قدر ناشناسي داشته ها مي شود و گاهي هم موجب گم شدن مسیری مي شود كه بايد بپيمايم.

آنچه مي تواند انقلاب اسلامي را با خطر مواجه كند، فراموش شدن هدف اصلي اين انقلاب توسط مردم در حاكميت ارزش هاي اسلامي است و نيز بروز تفرقه و اختلاف است. بروز اغتشاشات و نا آرامي هاي اخير در مسير دشمني هميشگي با انقلاب است، پس بياييم مشكلات را با اتحاد و همدلي رفع نموده و مسير هموار راه انقلاب را هموارتر كنيم چرا كه اتفاق نظرو همدلي رمز اتحاد ملي و باعث پیروزی است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید