شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

یکی از فعالان رسانه ای استان گلستان در یادداشتی در پی سقوط پرواز تهران به یاسوج شرکت هواپیمایی آسمان؛ در یادداشتی آورده است؛ آسمان در آغوش دنا آرام گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "حمیدرضا محمدیاری" از فعالان رسانه ای استان گلستان در یادداشتی در پی سقوط هواپیمایی شرکت آسمان در مسیر تهران به یاسوج ، آورده است؛

بعد از آرام گرفتن کشتی سانچی در دل اقیانوس و در بهت آه و اشک شاهدان همراه با سی و چند نفر از سرنشینان خود بعد از چند روز تلاش و دعا آب اقیانوس نتوانست بر آتش به جان افتاده سانچی چند مالکیتی غلبه کند و بالاخره قول آهنی ایرانی را همراه با عزیزان ما در آغوش گرفت و آنرا آرام کرد.

اما این آرام شدن در این  چند روز به کار خود پایان نداده دل و اپسی مردم زلزله زده کرمانشاه که به ناچار یکباره  به فراموشی مسئولین گذاشته و در بهت اشک و آه مادران که نظاره گر کمک هستند تا از چنگال سرمای زمستان کودکان خود را در آغوش خاک به خواب نسپارند و آرزوهای که در خیال ذهن برایشان می پرورانند را به واقعیت پندارند . آرزوی که شاید با برف و بارانی که در این چند روز باعث نامیدی آنان گشته چرا که اینبار ظاهرا  نوبت برف و باران و سرماست بر تاروپود  مردمان غیور در کنار غول زلزله در برابر چشمان کودکان و زنان طنازی می کنند.

حالا نوبت آسمان بود که با ۶۶ همراه خود در آغوش گرم دنا برای همیشه آرام گیرد و بخواب خاطرات برود و داغی را بر دل خانواده های چشم انتظار در آستانه بهار ۹۷ بگذارد.

روح همه کشته شدگان این حادثه غم بار قرین رحمت الهی قرار گیرد، ان شا الله...

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید