شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

مهمترین مطالبه شما از استاندار آینده گلستان چیست؟

برخورد شدید با متخلفان و مفسدان - 0%
برطرف کردن مشکلات بزرگ اقتصادی و اجتماعی - 1.4%
دوری از جناح های سیاسی استان - 2.8%
حل معضل بیکاری و اشتغال جوانان - 5.6%
روی کار آوردن مدیران عملگرا و انقلابی - 18.1%
همه موارد - 0%

Total votes: 72
The voting for this poll has not started yet. It will start on: دسامبر 28, 2638

حسن صادفلو در مرسام تودیعش گفت : من اگر خدمت نکرده باشم خیانت هم نکردم ، مناف هاشمی هم در معارفه اش خواست تا اجازه دهند از شایستگان در مناصب استفاده کند.

لحظاتی پیش وزیر کشور برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه استاندار گلستان وارد فرودگاه بین‌المللی گرگان شد.

گوی تغییرات در استانداری گلستان به حرکت در آمد و بر این اساس برخی از معاونت های استانداری دستخوش تغییرات خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر گرگان گفت: «سیدمحمدعلی ثابت‌قدم» با رای اعضای شورای اسلامی شهر گرگان شهردار این شهر شد.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از جهش بی سابقه فرودگاه گرگان در عملکرد پروازی خبر داد و گفت: از بین ۴۶ فرودگاه عملیاتی تحت مالکیت شرکت فرودگاهها، فرودگاه بین المللی گرگان با رشد 71 درصدی از ابتدای سالجاری در رده چهاردهم فرودگاههای ایران قرار گرفت.

جمعی از فعالان رسانه ای استان گلستان در واکنش به سیاست های خصمانه دولتمردان آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران و دلاور مردان نیروی سپاه پاسدارن واکنش نشان دادند و حمایت خود را در قبال سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  اعلام کردند.

دولت آمریکا متن استراتژی جدید و جامع خود علیه ایران را منتشر کرد.

با‌ تصویب هیات دولت در جلسه صبح‌ امروز چهارشنبه به ریاست رئیس جمهوری، سیدمناف هاشمی به سمت استاندار جدید گلستان منصوب شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این مطلب که برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب در بهمن سال 97 اکتفا به چند مراسم و راهپیمایی حماسی 22 بهمن نخواهیم کرد، افزود: در شرایط کنونی شاهد انواع شبهه افکنی ها، کینه توزی های استکبار و ایادی آنان و ساده لوحان داخلی هستیم که نمونه آن زمزمه های رفع حصر از سوی برخی ها هستیم که ادامه دهنده راه فتنه 88 می باشد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان این مطلب که خداوند مروجان دینش را از میان بهترین انسان ها انتخاب کرد افزود: در حال حاضر عوامل تبلیغاتی در جهان در اختیار صهیونیست هاست و ما باید در برابر این جبهه کفر بایستیم.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از راه اندازی خط جدید پروازی در مسیر تهران-گرگان-تهران با یک فروند هواپیمای جدید امبرائر 145 خبر داد.

نخستین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، آزمایشگاهی، توانبخشی و دارویی به میزبانی شهرستان گرگان، فعالیت خود را از صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گلستان آغاز کرد.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی نسبت به عملکرد ضعیف دولت در پرداخت طلب گندمکاران واکنش تندی را نشان داد و در صفحه اینستاگرامش نوشت: آقای رئیس جمهور شما در حق این مردم ظلم کردید! تکرار می‌کنم ظلم کردید!

وعده احداث کارخانه فولاد ۲ میلیون تنی در استان گلستان پس از ۴ سال بر روی کاغذ مانده و مردم استان همانند دیگر وعده‌ها همچنان در انتظار احداث صنایع بزرگ در گلستان هستند.

فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف یکصد و نه میلیارد ریال کالای قاچال در استان گلستان توسط ماموران نیروی انتظامی در نیمه نخست سال جاری خبر داد.

آقا فرمودند: می‌دانم بعد از عید فطر خیلی شما را اذیت کردند و فشار آوردند، هم به شما و هم به شعرا؛ اما مطلقا اعتنا نکنید.

رئیس کل دادگستری استان گلستان در پاسخ به هجمه های اخیر عده ای علیه مسئولین قضایی کشور واکنش نشان دادو گفت: موج اتهامات و تخریب ها گواهی بر عملکرد انقلابی و درست مسئولان قضایی کشور است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور از اجرایی شدن 257 طرح هادی روستایی در استان گلستان خبر دادو گفت: این طرح ها در سال جاری عملیاتی می شود.

اخیرا یکی از ادارات کل استان گلستان در یک اقدام قابل تامل اقدام به انعقاد قرار یک میلیارد ریالی در حوزه رسانه با یک مجموعه غیر مرتبط و یک عنصر معلوم الحال نموده است.

معاون امور زراعت جهاد کشاورزی با بیان این مطلب که تغییر اقلبم در کشور کاملا جدی است، گفت: کمبود و نحوه مصرف آب یکی از مشکلات اساسی جمهوری اسلامی ایران می باشد.