شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

مهمترین مطالبه شما از استاندار آینده گلستان چیست؟

برخورد شدید با متخلفان و مفسدان - 0%
برطرف کردن مشکلات بزرگ اقتصادی و اجتماعی - 1.4%
دوری از جناح های سیاسی استان - 2.8%
حل معضل بیکاری و اشتغال جوانان - 5.6%
روی کار آوردن مدیران عملگرا و انقلابی - 18.1%
همه موارد - 0%

Total votes: 72
The voting for this poll has not started yet. It will start on: دسامبر 28, 2638

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از راه اندازی خط جدید پروازی در مسیر تهران-گرگان-تهران با یک فروند هواپیمای جدید امبرائر 145 خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "رامین آذری" مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص راه اندازی این خط جدید پروازی در مسیر تهران به گرگان گفت: این خط جدید پروازی توسط یک فروند هواپیمای امبرائر 145 دائرگردیده است.

وی افزود: این پرواز در مسیر تهران- گرگان و تهران راه اندازی شده است که میتواند مساوفران این خط پروازی را جا به جا نماید.

"آذری" در پاسخ به این سوال که این پرواز در چه روز هایی خدمت رسانی ک می کند، تصریح کرد: در حال حاضر این خط پروازی در روز های سه شنبه اقدام به فروش بلیط در این مسیر پروازی کرده است.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان با بیان این مطلب که، این خط جدید پروازی از سوی شرکت هواپیمایی "پوپا ایر" راه اندازی شده است، اظهار کرد: امروز سه شنبه، نخستین برنامه پروازی این هواپیما، در استان گلستان عملیاتی می شود که در ساعت 18:35 دقیقه فرودگاه مهر آباد را به مقصد گرگان ترک خواهد کرد و همچنین در ساعت 20:30 دقیقه فرودگاه گرگان را به مقصد مهرآباد ترک می کند.

گفتنی است، امبرائر، یک شرکت هوافضای برزیلی است، که در زمینه تولید هواپیماهای مسافربری، تجاری و نظامی، همچنین تولید جنگ‌افزار و نیز ارائه خدمات، سرویس‌ها و فناوری‌های هوافضا فعالیت می‌نماید.

این شرکت، در سال 1969 توسط دولت برزیل تاسیس شد که در ابتدای دهه 1990 این شرکت تا مرز ورشکستگی پیش رفت، که در سال 1994 با آغاز فرایند خصوصی‌سازی توسط دولت برزیل، از ورشکستگی نجات یافت.

1

2

3

4

58813 1506424357

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید