شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که افزایش بودجه دولت برای خبرگزاری ایرنا در سال 1397، نشانه ضعف دولت است، اظهار کرد: اگر دولت بخواهد تنها از یک رسانه دولتی حمایت مادی و معنوی کند، ما با آن مخالفت خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "اکبر رنجبر زاده" عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما در باب حمایت دولت از خبرگزاری ایرنا که همواره بر اساس تغییر دولت ها، انعطافی از خود نشان نمی دهد، گفت: اگر دولت بنا باشد تنها از یک رسانه دولتی حمایت کند این امر اشتباه است.

*دولت نباید بین رسانه های تبعیض قائل شود/ این رفتار دولت نشانه ضعف آن هست

وی افزود: اگر دولت تنها به یک رسانه نگاه کند و بین سایر رسانه ها تبعیض قائل شود، نشانه ضعف آن دولت را می رساند.

"رنجبر زاده" تصریح کرد: اگر دولت بخواهد از یک رسانه دولتی حمایت کند، مجلس به شدت در برابر این اقدام دولت ایستادگی خواهد کرد. رسانه ای که دولت بنا دارد از آن حمایت کند نباید به گونه باشد که تنها به دنبال اشاعه عملکرد دولت باشد، اگر این گونه باشد آن رسانه به وظیفه ذاتی خود عمل نکرده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم دولت با رسانه ها به گونه ای برخورد کند که تبعیضی بین آن ها قائل نشود.

* مجلس در برابر افزایش قیمت حامل های انرژی خواهد ایستاد

وی در خصوص افزایش قیمت حامل های انرژی در بودجه سال 97 را چگونه ارزیابی می کند، اظهار کرد: ما مخالف این درخواست دولت در بوجه سال 1397 هستیم که حامل های انرژی افزایش پیدا کند و مجلس نیز در مقابل این درخواست دولت به شدت خواهد ایستاد.

گفتنی است، در لایحه بودجه دولت برای سال 97، برای خبرگزاری ایرنا یا همان خبرگزاری دولتی ایران 925,700,000,000 ریال بودجه پیش بینی شده است، یعنی 92میلیارد و 570میلیون تومان قرار است از بودجه دولتی صرف این رسانه شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید