شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

بنزین از اول دی ماه ۱۵۰۰ تومان می‌شود که این واکنش عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی را در پی داشت و گفت: مجلس در برابر افزایش قیمت حامل های انرژی کوتاه نخواهد آمد و در برابر خواسته دولت خواهد ایستاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ دولت قصد دارد از ابتدای دی ماه سال جاری قیمت بنزین را به 1500 تومان و قیمت نفت گاز را به 400 تومان افزایش دهد.

بر اساس تصمیم گرفته شده هیات دولت؛ دولتی‌ها این قانون را تنظیم بخشی از درآمد دولت و ماده یک قانون هدفمندی یارانه‌ها دانسته اند.

در همین راستا؛ روز گذشته، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی کاسب امین در گرگان گفت: مجلس در برابر افزایش قیمت حامل های انرژی خواهد ایستاد.

"اکبر رنجبر زاده" تصریح کرد: ما مخالف این درخواست دولت در بوجه سال 1397 هستیم که حامل های انرژی افزایش پیدا کند و مجلس نیز در مقابل این درخواست دولت به شدت خواهد ایستاد.

وی خاطر نشان کرد: این موضوع تنها برای افراد خاص نیست، کل افراد جامعه را در بر خواهد گرفت و مشمول همه خواهد بود و با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور، این موضوع با مخالفت مجلس همراه خواهد بود.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید