شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی گلستان عنوان کرد: بیش از ۷۰ درصد از اقتصاد استان در بخش کشاورزی است و رونق اقتصادی کشاورزی یکی از اولویت‌های مهم استان به شمار می‌آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "امیر یوسفی" نایب رییس اتاق گرگان در نهمین جلسه کمیسیون کشاورزی گفت: شرایط استان در رابطه خشک سالی به قرمز تبدیل شده است که نیاز به اقدام و برنامه ریزی فوری دارد.

وی با بیان این مطلب که، در خود کفایی برخی محصولات می بایست بازنگری صورت گیرد، اظهار کرد: صادرات نیاز به حمایت دولتی دارد که بتوان در بازار صادراتی حضور داشته باشد.

نایب رییس اتاق گرگان خاطر نشان کرد: کشت محصولات با آب بری پایین می تواند در رفع مشکل کم آبی کمک نماید.

در ادامه نیز، "کاویانی" معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی گلستان در این نشست گفت: ۳۸ درصد از درآمد استان به طور مستقیم و ۳۳ درصد به طور غیرمستقیم به کشاورزی و تولیدات این بخش وابسته است.

وی افزود: بیش از ۷۰ درصد از اقتصاد استان در بخش کشاورزی است و رونق اقتصادی کشاورزی یکی از اولویت‌های مهم استان به شمار می‌آید.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی گلستان تصریح کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی 37 پروژه در دستور کار قرار گرفت که تا پایان آذر ماه 87 درصد تعهدات انجام شد که توسعه سامانه های نوین آبیاری تحت فشار یکی از پروژه های در دست اقدام می باشد.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید