شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فرماندار شهرستان بندرگز از آغاز مجدد عملیات اجرایی پروژه گردشگری ساحل بندرگز از روز های آینده خبر داد و اظهار کرد: با اجرای این پروژه، 500 نفر مشغول به کار خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از بندرگز، "حسین احمدی" فرماندار شهرستان بندرگز، در گفتگو با خبرنگار ما از آغاز مجدد عملیات اجرایی پروژه گردشگری ساحل شهرستان بندرگز طی روز های آینده خبر داد.

وی افزود: پروژه گردشگری آرمان طبیعت که از سوی سرمایه گذارخارجی آغاز شده است با ایجاد اشتغال برای حداقل ۵۰۰ نفر سبب رونق همه صنوف و توسعه شهر خواهد شد و گردش مالی قابل ملاحظه ای در مشاغل مختلف شهرستان ایجاد خواهد کرد.

فرماندار شهرستان بندرگز تصریح کرد: امنیت و فرهنگ قوی را از مولفه های اساسی ترغیب سرمایه گذاران برای حضور در شهرستان بندرگز دانست.

وی خاطر نشان کرد: بندرگز از سابقه کهن و پیشینه نیکویی در عرصه فرهنگی برخوردار است و اکنون نیز همه مردم و صنوف باید کمک کنند تا هیچ گاه امنیت و فرهنگ عمومی خدشه دار نشود و فضای امن توام با غنای فرهنگی برای سرمایه گذاران ایجاد شود.

گفتنی است، شهرستان بندرگز در غرب گلستان با جمعیتی بالغ بر 50 هزار نفر جمعیت، واقع شده است و موئلفه های زیادی برای گردشگری و توسعه دارد که یکی از این موئلفه ها، ساحل زیبای بندرگز است.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید