شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

امام جمعه شهر گرگان با بیان این مطلب که پس از این اغتشاشات اخیر مردم به خوبی در همه شهرها و روستاها در برابر اغتشاشگران قیام کردند، اظهار کرد: البته این قیام مردم در برابر اغتشاشگران بوده و باید مردمی که مطالباتی داشتند را از این افراد جدا کرده و این مطالبات پیگیری و رفع شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛" آیت الله سید کاظم نورمفیدی" امام جمعه شهر گرگان در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: مردم در برابر اغتشاشات اخیر بسیار خوب ورود و قیام کردند و این اقدام قابل تحصین است.

وی افزود: این قیام مردم در برابر اغتشاشگران بوده و باید مردمی که مطالباتی داشتند را از این افراد جدا کرده و این مطالبات پیگیری و رفع شود.

"نورمفیدی" در ادامه سخنان خود به حمایت امریکا و دولتمردان اروپایی از اغتشاشگران اشاره کرد و تصریح کرد: در این موضوع نیز همانند همیشه ثابت شده که برخوردها و اقدام‌های امریکایی‌ها براساس مبنای درستی عمل نیست و هر جا منافع خودشان باشد عمل می‌کنند و همه کشورهای حاضر در شورای امنیت این موضوع را مطرح کردند که این موضوع مسائل داخلی کشور ایران است و به شورای امنیت مرتبط نیست و اگر این‌گونه باشد باید همه مسائل داخلی و اتفاقات کشور امریکا نیز در شورای امنیت مطرح شود.

امام جمعه شهر گرگان در پایان به شایعات مطرح شده درباره جلسه مجلس خبرگان در سال 68 پس از رحلت امام خمینی(ره) خاطر نشان کرد: من در این جلسه حضور داشتم و صحبت‌هایی درباره این جلسه در فضای مجازی مطرح شده که از اساس دروغ است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید