شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

پس از پیوستن دستگاه‌ها و نهادهای مختلف از جمله پلیس، سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، هلال احمر و سازمان اوقاف، سازمان بسیج مستضعفین ؛ فرمانده سپاه نینوا گلستان هم به پویش رسانه‌ای «خبر خوب» پیوست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ پس از پیوستن دستگاه‌ها و نهادهای مختلف از جمله پلیس، سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، هلال احمر و سازمان اوقاف، سازمان بسیج مستضعفین ؛ فرمانده سپاه نینوا گلستان هم به پویش رسانه‌ای «خبر خوب» پیوست.

در همین راستا، "رحمت الله صادقی" فرمانده سپاه نینوا گلستان در گفتگو با خبرنگار ما در باب راه اندازی این پویش خبری در کشور افزود: این که یک خبر خوب است یا نه به خود ما بر میگردد و در همین راستا، رسانه ها در امر پوشش اخبار خوب باید قدم های مثبتی بردارند.

وی افزود: تاثیر مطالبه گری، موجب آن می شود که اطلاع رسانی دقیق را باور داشته باشیم و در کار های اجرایی نیز، ممکن است خیلی از اتفاقات و کار هایی را که ما مسئولین انجام میدهیم از نگاه رسانه ها به خوبی بازتاب داده شود و بهتر میتوان گفت، چیز هایی که رسانه ها نگاه میکنند ممکن از چشم ما مسئولین نیز دیده نشود.

"سردار صادقی" تصریح کرد: این پویش خبری میتواند کمک شایانی به ما مسئولان کند چه بسا با انگیزه درونی و آرمانی، روح و جسم اقدامات ما نیز به نمایش در خواهد آمد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطر نسان کرد: شبکه های اطلاع رسانی، و خبری می توانند کمک بسیاری خوبی در ایجاد خبر خوب انجام دهند و به سلامت کار و خبر کمک بزرگی می کند.

گفتنی است؛ پویش خبر خوب با هدف گفتمان‌سازی و ترویج اخبار امیدوار کننده از روز پنج‌شنبه آغاز به کار کرده است و بعد از همایش روز 26 دی ماه به صورت عملیاتی به مرحله اجرا می‌رسد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید