شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

امام جمعه شهر گرگان با بیان این مطلب که پرستاران دارای شغل شریفی هستن و باید مشکلات آنان برطرف گردد اظهار کرد: باید قدر پرستاران دلسوز را بدانیم و در راه حل مشکلات این قشر قدم هایی برداشته شود تا آنها با شوق به این خدمت خود ادامه دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ آیت الله"سید کاظم نورمفیدی" امام جمعه شهر گرگان و نماینده ولی فقیه در استان گلستان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر گرگان خطاب به مسئولان و مردم گفت: باید قدر پرستاران جامعه را بدانیم.

وی افزود: مسئولین کشوری باید تلاش خود را در جهت حل مشکلات این قشر دلسوز و زحمت را دوچندان کنند تا پرستاران جامعه با شوق بیشتری به بیماران خدمت کنند.

آیت الله "نورمفیدی" تصریح کرد: در حادثه عاشورا، حضرت زینب کبری(س) علاوه بر نگهداری از کودکان و دختران و بیماران، سختی‎ها و فشارهای بسیاری را متحمل شدند، اما همواره از اسلام پرستاری کردند.

امام جمعه شهر گرگان اظهار کرد: حضرت زینب کبری(س) بانویی است که برای حفظ، ماندگاری و زنده ماندن واقعه عاشورا پرستاری کرد.

وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: اگر حضرت زینب کبری(س) نبود بنی امیه خون سیدالشهدا(ع) را پاک می‌کرد، اما حضرت زینب(س) اجازه نداد خون شهدا پایمال شود و از اسلام، قرآن، دین پیامبر(ص) و قیام عاشورا پاسداری کرد.

آیت الله "نورمفیدی" خاطر نشان کرد: امروز در کشور مشکلاتی وجود دارد که با همدلی و همکاری همه آحاد جامعه و دستگاه‌های اجرایی قابل حل است.

امام جمعه شهر گرگان در پایان فرا رسیدن میلاد حضرت زینب(س) و ایام الله دهه فجر را به مردم استان تبریک گفت.

22

23

24

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید