شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

رئیس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که در جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در روز یکشنبه 22 بهمن حضور پیدا خواهیم کرد، گفت: چرا باید برخی مدیران فقط یک روز در هفته را بابت ملاقات عمومی اختصاص دهند؟ در صورتی که مدیران می بایست دائما در خدمت مردم باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ " علی محمد چوپانی" رئیس اتاق بازرگانی گرگان در حاشیه دیدار با رییس سازمان تعاون روستایی کشور ضمن گرامی داشت دهه مبارک فجر در گفتگو با خبرنگار ما از فعالین اقتصادی استان درخواست کرد تا با حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به نمایش بگذارند.

وی با بیان این مطلب که ارتقای سطح کشاورزی و صنایع تبدیلی از مطالبات بخش خصوصی استان گلستان است، افزود: استان گلستان در رابطه تولید محصولات کشاورزی ظرفیت خوبی دارد اما این ویژگی نیاز به برنامه ریزی دقیق و اجرای آن دارد.

"چوپانی" تصریح کرد: کشاورزی در استان گلستان رابطه مستقیم با معیشت مردم دارد و نیاز است خرید با قیمت مناسب این تولیدات مورد بررسی قرار گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان، اظهار کرد: خوشبختانه ارتباط خوبی بین اتاق و سازمان تعاون روستایی استان گلستان وجود دارد که امید داریم در بهبود وضعیت کشاورزی استان نیز تاثیر مثبت داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که از مهمترین دستاورد بخش خصوصی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران چه بوده است، عنوان کرد: توزیع درآمد یکی از رویداد های بسیار نیک پس از انقلاب است.

"چوپانی" با بیان این مطلب که قبل از انقلاب بسیاری مناطق از نعمت گاز، برق و حتی آب محروم بوده اند، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اصلاح این موضوع در اولویت قرار گرفت.

وی افزود: در طول این سالها موفقیت های خوبی را تجربه کرده ایم بطور مثال در سطح بهداشت عمومی نسبت به گذشته شاهد رشد مطلوبی هستیم.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان عنوان کرد: علی رغم فرصت مناسب اقتصاد مقاومتی برای تغییر رویه مدیران متاسفانه شاهد هستیم برخی مسولین طبق آن همراه نبوده و به مدیران نه تبدیل شده اند.

وی تاکید کرد: چرا باید برخی مدیران فقط یک روز در هفته را بابت ملاقات عمومی اختصاص دهند؟ در صورتی که مدیران می بایست دائما در خدمت مردم باشند.

این مقام مسئول در پایان بار دیگر از فعالان بخش خصوصی دعوت کرد که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمایند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید