شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان با بیان این مطلب که دو دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان و واحد آزادشهر میزبان 4 شهید گمنام خواهند بود؛ اظهار کرد: پیکر این شهدای گرانقدر 28 بهمن ماه وارد استان گلستان خواهد شد و در سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا(س) پیکر این شهدا در واحد های مربوطه تشیع و تدفین خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "حجت السلام سید علی طاهری" رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان، در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در باب تدفین 4 شهید گمنام در دانشگاه های آزاد استان گفت: در آستانه فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) آیین استقبال از پیکر پاک و مطهر 2 شهید گمنام و خوشنام که بناست در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان تشیع و تدفین شوند، همایش مدافعان حرم در شب هفتم تدفین پیکر این دو شهید خوشنام در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی افزود: پیکر پاک شهدا، روز شنبه در میدان بسیج مورد استقبال قرار خواهد گرفت که آیین استقبال بر عهده مسئولین شهرستانی خواهد بود و در همان شب، مراسم وداع با پیکر 2 شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان واقع در شهرک جهاد کشاورزی، با حضور دانشجویان، اساتید و عموم مردم برگزار می شود.

"حجت السلام طاهری" تصریح کرد: آیین تشیع و تدفین نیز در روز یکشنبه مقارن با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در ساعت 9 صبح از بهداری سپاه واقع در خیابان پاسداران آغاز و تا چهار راه شهدا ادامه پیدا خواهد کرد و پس از آن، پیکر پاک این شهدا به محل تدفین که همان دانشگاه آزاد گرگان می باشد، از محل مقابل ساختمان دادگستری آغاز و در منزلگاه آخرت تشیع و به خاک سپرده خواهند شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان افزود: بحث تدفین شهدا در این دانشگاه، از سال گذشته از سوی عوامل مربوطه در این دانشگاه پیگیری شده است و پس از انجام مراحل تشریفاتی، پیکر پاک شهدا به این دانشگاه اعطاء شده است.

وی گفت: همزمان با تدفین این شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، پیکر پاک دو شهید گمنام دیگر نیز در همان روز، در واحد اسلامی آزادشهر به خاک سپرده خواهند شد.

"حجت السلام طاهری" اظهار کرد: پیکر شهدایی که در دانشگاه ازاد واحد گرگان تدفین خواهند شد، 19 و 22 ساله می باشند که در عملیات محرم به شهادت رسیدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در پایان در خصوص سخنران برنامه همایش شهدای مدافع حرم در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان گرفت: سخنران این مراسم؛ "حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی" مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین می باشند.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید