شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان این مطلب که حمایت قضایی از سرمایه گذاری مهمترین هدف قوه قضائیه است، اظهار کرد:هیچ دستگاه اجرایی و حتی دادستانی در استان گلستان اجازه ندارد نسبت به تعطیلی یک واحد تولیدی اقدام کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "هادی هاشمیان" رئیس کل دادگستری استان گلستان در نشست استاندار و جمعی از مسئولین با سرمایه گذاران استان گلستان گفت: بنا به دستور قوه قضائیه از ابتدای امسال ستاد حمایت قضایی از سرمایه گذاری را تشکیل داه ایم و در جلسات منظم آن مسائل و مشکلات مربوط به سرمایه گذاران استان را بررسی و حل و فصل نموده ایم،

وی افزود: استان گلستان ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری دارد و یکی از امن ترین استان های کشور است.

"هاشمیان" تصریح کرد: وحدت و هماهنگی بین اعضای شورای تامین استان باعث ایجاد این محیط امن شده و امنیت نیز یکی از مهمترین شرایط سرمایه گذاری است.

رئیس کل دادگستری استان گلستان عنوان کرد: هیچ دستگاه اجرایی و حتی دادستانی در استان اجازه ندارد نسبت به تعطیلی یک واحد تولیدی اقدام کند زیرا با تعطیلی واحد کاری از پیش نخواهد رفت ، بلکه همه باید کمک کنیم تا واحدهای تولیدی با تمام ظرفیت فعالیت کنند چون ثمره آن به جامعه برمی گردد.

وی با اشاره به قراردادهای شرکت های تولیدی گفت: قراردادهای بسیاری از سرمایه گذاران حقوقی نیست و لازم است سرمایه گذاران در انعقاد قرارداد مشاوره حقوقی گرفته و قرارداد حقوقی قوی ای منعقد کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند.

"هاشمیان" در پایان خاطر نشان کرد: بخاطر این که مشکلات قضایی سرمایه گذاران استان در کوتاهترین زمان ممکن رسیدگی شود ، در شهرهای بزرگ استان شعب اختصاصی سرمایه گذاران را راه اندازی کرده ایم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید