شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که مسئولینی که خلاف توسعه اقتصادی دستور می دهند اصلاح یا جایگزین شوند، اظهار کرد: متاسفانه قراردادهای بانکی قابل مطالعه نیست و بنظر می رسد بر خلاف قانون تنظیم شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان،"علی محمد چوپانی" در نشست استاندار گلستان با فعالین بخش خصوصی عنوان کرد: خوشبختانه مسئولین شیفته خدمت می باشند و با توجه به آمار ارائه شده توسط مدیران، فعالان بخش خصوصی استان باید خود را برای جذب 7 هزار میلیارد تومان آماده کند.

وی افزود: از مسئولین که به خواسته های بخش خصوصی دستور جهادی می دهند تقدیر می شود، در مقابل، برخی مسئولین خلاف توسعه اقتصادی دستور می دهند که نیاز است اصلاح و یا جایگزین شوند.

"چوپانی" تاکید کرد: تولید با شرایط سختی در حال انجام است و در این زمان رفع قوانین مزاحم می تواند کاربردی باشد، از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی درخواست می شود هنگام وضع قوانین به پیامد های آن نیز توجه داشته باشند و قوانین مخالف تولید را اصلاح نمایند، همچنین نباید هر مدیر و یا کارشناسی از قانون تفسیر جدایی داشته باشد.

رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان در پایان سخنان خود تاکید کرد: متاسفانه قراردادهای بانکی قابل مطالعه نیست و بنظر می رسد بر خلاف قانون تنظیم شده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید