شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از آغاز فروش بليط پروازهاي هواپيمايي جمهوري اسلامي (هما) در مسير تهران_کلاله_تهران خبر داد و گفت: اولین پرواز در روز یکشنبه 5 فروردین ماه 97 انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "رامین آذری" مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این پروازها بصورت هفتگی و در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته در مسیر تهران_کلاله_تهران برنامه ریزی شده است و اوّلین پرواز در این مسیر روز یکشنبه پنجم فروردین ماه انجام خواهد شد .

وی در خصوص ساعات پروازی این خط افزود: در روز های یکشنبه، خروج از تهران ساعت 14:45 – ورود به کلاله ساعت 16:15 و خروج از کلاله ساعت 16:50 – ورود به تهران ساعت 18:35 می باشد و همچنین در روز چهارشنبه، خروج از تهران ساعت 07:05 – ورود به کلاله ساعت 08:35 و خروج از کلاله ساعت 09:10 – ورود به تهران ساعت 11:00 می باشد.

"آذری" تصریح کرد: مردم عزیز منطقه می توانند با مراجعه به سامانه خرید اینترنتی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ، پایگاههای اینترنتی فروش بلیط هواپیما و یا دفاتر خدمات مسافرت هوایی نسبت به خرید بلیط اقدام نمایند.

مدیر کل فرودگاههای استان گلستان با اشاره به تلاش های صورت گرفته در برقراری مجدد پروازها در فرودگاه کلاله و ضمن تشکر از نماینده مردم شریف مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی، از مردم منطقه خواست با حمایت های خود از این پرواز ، زمینه استمرار و افزایش پروازهای فرودگاه کلاله را فراهم آورند.

وی همچنین از بهره برداری از ترمینال جدید فرودگاه بین المللی گرگان در سال 97 خبر داد و اذعان کرد: ترمینال جدید 90 درصد پیشرفت فیزیکی خود را تکمیل کرده است و ان شا الله در سال آینده این پروژه به بهره برداری می رسد.

"آذری" خاطر نشان کرد: سال 97 مناقصه توسعه اپرون فرودگاه گرگان برگزار می‌شود و شاهد بهره‌برداری از ساختمان سپاه و نیز دستگاه کمک ناوبری DVOR و سیستم ILS فرودگاه گرگان خواهیم بود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید