شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

n00467938-b

تبيين گفتمان و ارزش هاي انقلاب اسلامي خصوصا براي نسل جوان و تبيين دستاوردهاي علمي و جلوه هاي کارآمدي نظام از مهم ترين مأموريت ها در دهه فجر انقلاب اسلامي است.


به گزارش پایگاه خبری کاسب امین ـ جواد قناعت صبح امروز در نخستين جلسه ستاد عالي دهه فجر استان با بيان اين مطلب افزود: در اين دهه انتظار مي رود دست اندرکاران به ترويج و تعميق آرمان هاي انقلاب اسلامي با بهره گيري هنرمندانه از ظرفيت هاي سمعي و بصري بپردازند.
وي اظهار داشت:  همه جنبشهاي آزاديخواه مسلمان دنيا، حول محور ايران اسلامي در حال حرکت هستند و اين نشان دهنده تأثير انقلاب اسلامي و نهضت امام راحل بر تمامي ملت هاي منطقه است.
وي با اشاره به گسترش روزافزون تأثيرات اين انقلاب بر ساير ملت ها عنوان کرد: موج بيداري اسلامي که در کشورهاي منطقه شکل گرفته در حال رسيدن به اروپا و کشورهاي غربي است و هر روز شاهد نارضايتي مردم از اوضاع اقتصادي و اجتماعي در اين کشورها هستيم.
استاندار گلستان با تبيين برخي از ويژگي هاي خاص دهه فجر امسال گفت: در دهه فجر سال جاري، نيم قرن از آغاز نهضت امام خميني (ره) در سال 41 مي گذرد و هم چنين امسال چهارمين سال از دهه پيشرفت و عدالت است.
وي ادامه داد: نامگذاري سال جاري به عنوان توليد ملي ، حمايت از کار و سرمايه ايراني نيز يکي از شاخص هاي برگزاري اين دهه است.
قناعت بيان کرد: امسال توجه ويژه اي به موضوع کار و توليدات داخلي شده و اين در حاليست که ما هميشه به عنوان مصرف کننده بوديم و توان ساخت نازل ترين ابزار را در داخل نداشتيم ولي امروز به جايي رسيديم که شخص اول نظام اسلامي تأکيد به توليدات داخلي دارد.
وي افزود: افزايش دشمني هاي نظام سلطه به سرکردگي امريکا با جمهوري اسلامي ايران و افزايش تحريم ها در اين سال نشان مي دهد که کشور ما يک کشور منزوي و عقب افتاده نيست که تمامي ابرقدرت هاي دنيا در پي ايجاد خلل در روند صعودي و پيشرفت و توسعه اين ملت است.
قناعت خاطرنشان کرد: هرچه از بهمن 57 و سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران به جلو حرکت مي کنيم شاهد بيشتر شدن، گسترش، علمي شدن و حتي بومي شدن دشمني ها و شيطنت هاي استکبارگران هستيم.
وي با شمردن دلايل اين کينه توزي ها گفت: پيشرفت هاي همه جانبه کشور و زنده شدن شعارهاي انقلاب و گسترش آن به کشورها و ملت هاي ديگر براي آمريکا سخت و گران است از اين رو تمامي ظرفيت هاي خود را براي ضربه زدن به اين نظام به کار گرفته است.
وي با اشاره به جايگاه والاي ايران اسلامي در صحنه هاي بين الملل اظهار کرد: ما هر روز شاهد سقوط ديکتاتورهاي منطقه هستيم که گسترش آزادي خواهي و عدالت طلبي را در پي داشته است.
قتاعت تصريح کرد : در حال حاضر ايران اسلامي در بهترين شرايط در صحنه بين المللي است.
استاندار گلستان با اشاره به بيانات رهبري و با بيان اينکه دهه فجر امسال مصادف با آخرين سال خدمت رساني دولت دهم است، گفت: دولت دهم در سال پاياني عمر خود در حال شيرازه بندي کتاب طولاني و پر حجم خدمت رساني و تحويل آن به دولت بعدي است.
وي تأکيد کرد: مديران دستگاه هاي اجرايي در شيرازه بندي اين کتاب نقش زيادي دارند.
وي با اشاره به برخي از برنامه هاي اين دهه اظهار کرد: سعي شده است تا در اين دهه از کلنگ زني پروژه هاي جديد خودداري شود و تنها کلنگ زني طرح گردشگري جزيره آشوراده در صورت آماده شدن شرايط در دستور کار قرار دارد .
قناعت درخصوص علت اين امر اظهار داشت : بيشتر توجه دولت معطوف به کامل کردن پروژه هاي در دست اقدام و آماده افتتاح است.
قناعت با اشاره به انتخابات رياست جمهوري يازدهم بيان کرد: بايد بتوانيم شور و نشاط انتخاباتي را در برنامه هاي دهه فجر جاي دهيم و نشاط و اميد آفريني را در تمامي برنامه ها لحاظ کنيم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید