شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

سرپرست نمایندگی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در گلستان گفت: تولیدات انیمیشن به جشنواره پویانمایی رضوی به ٣٢ اثر رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "قاسم قندهاری" معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در باب این خبر در جمع خبرنگاران افزود: فیلم های "کبوترهای گمشده" به کارگردانی معصومه رشوند از کرج، "آی آدما" به کارگردانی مهسا دعاچی از سبزوار و "ابر رحمت" به کارگردانی سعید احمدیان از کرمانشاه از آثاری که به تازگی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی گفت: فیلم "درخت" به کارگردانی صادق اکبری، "دخترک آت آشغالی" به کارگردانی محمد زراع  و "باور" به کارگردانی امیر واحدی از آذربایجان شرقی به دبیرخانه ارسال شده است.

قندهاری، فیلم "فانوس لالایی" و "قفل طلا" به کارگردانی اصغر صفار و فیلم "چراغ گنبد" و "پنجره فولاد" به کارگردانی ساره شفیعی پور از تهران نیز به دبیرخانه رسیده است.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اضافه کرد: فیلم "ندای غریب" به کارگردانی اسماعیل توماج از گلستان، "زادگاه زندگی" و "راه بهشت" به کارگردانی علی نیکوکار از یزد و "شهرمن سردشت" به کارگردانی زیبا ارژنگ از تهران هم به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

وی خاطر نشان کرد: فیلم "میم" به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان از تهران، اثر "ریشه در خاک" به کارگردانی سلمان باهنر از اصفهان و فیلم "از کی؟" به کارگردانی مریم سجادی نجف آبادی از اصفهان از جمله آثار رسیده به جشنواره است.

"قندهاری" فیلم "قندنمک" و" باهم" به کارگردانی مولود نعمتی، " پروانه ای برای من" به کارگردانی مریم سجادی نجف آبادی را از دیگر آثار جشنواره پویانمایی اعلام کرد و گفت: فیلم "تردید" و "پول سیاه" به کارگردانی حسن خراسانی از اصفهان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

سرپرست نمایندگی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در گلستان، فیلم های "پیامبر رحمت(ص)" و "به زندگی ام قسم" به کارگردانی حسن علیرضایی از همدان را به عنوان دیگر آثار جشنواره پویانمایی معرفی کرد و افزود: فیلم "یک قطعه آسمان" به کارگردانی فاطمه خدیور هم به جشنواره ارسال شده است.

وی ادامه داد: فیلم "فرزندان آفتاب٣٤" به کارگردانی مسعود حمزه ای و " فرزندان آفتاب١٥" به کارگردانی علی احمدی از تهران هم به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

قندهاری در پایان یادآور شد: فیلم های "سوتفاهم" به کارگردانی بهمن زنگنه"، "کلیبپ نماز" و "تولد" به کارگردانی کولیوند، "امامرضا" به کارگردانی نعیمی و "فرصت" به کارگردانی شهرزاد مظفری نیز به دبیرخانه ارسال شده است.

گفتنی است جشنواره پویانمایی رضوی همه ساله به مناسبت میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(ع)، حضرت فاطمه معصومه (س) و بزرگداشت احمدبن موسی (شاهچراغ) در دهه کرامت برگزار می شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید