شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

دبیر دومین همایش ملی غدیر در گرگان گفت : با توجه به اهمیت موضوع و تماس متقاضیان تاریخ دریافت اصل مقالات طبق مصوبه کمیته علمی همایش تا 15 شهریور 95 تمدید شد و جامعه علمی کشور می توانند آثار خود را به آدرس: ghadir2.gu.ac. ir ارسال نمایند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "مصیب عباسی" دبیر دومین همایش ملی غدیر در گرگان اظهار کرد : این همایش در 7مهر ماه سال 95 با مشارکت و همکاری برخی از دانشگاه های استان و دستگاه های فرهنگی استانی به میزبانی دانشگاه جامع گلستان در گرگان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد : هدف از برگزاری این همایش تبیین و تحلیل نو در باره ابعاد سیاسی ، فرهنگی خطبه غدیر و به ویژه اندیشه سیاسی اسلام با رویکرد وحدت ، عقلانیت و بصیرت برگزار خواهد شد .

عباسی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و تماس متقاضیان و ایجاد فرصت برای محققان تاریخ دریافت اصل مقالات طبق مصوبه کمیته علمی همایش تا 15 شهریور 95 تمدید گردید و از محققان و جامعه علمی کشور که علاقمند ارسال مقاله به این همایش هستند دعوت می شود آثار خود را به آدرس ghadir2.gu.ac.ir ارسال نمایند .

وی در ادامه اذعان داشت : دانشگاه گلستان در سال 90 بنا بر رسالت علمی ، فرهنگی و تبیین اصول اساسی و بنیادی اسلام اولین همایش ملی غدیر را با محوریت وحدت ، بصیرت و ولایت برگزار کرد که مورد استقبال جامعه قرارگرفت .

دبیر دومین همایش ملی غدیر با اشاره به اینکه در گستره ملی ما شاهد برگزاری همایش های متعدد با عناوین متنوع در خصوص غدیر هستیم ، افزود : باور ما این است که خطبه غدیر رمز پایداری وحدت مسلمانان در گستره تمدن اسلامی است و معتقدیم که علما و دانشمندان جهان اسلام با توجه به شرایط کنونی در جهت برون رفت از مشکلات جامعه و مقابله با جریانهای تکفیری و استکبار جهانی ناگزیر به باز تولید اندیشه های رسول اکرم(ص) است .

وی به اهمیت تقویت بن مایه تفکر وحدت آمیز بر پایه اموزه های قرانی اشاره کرد و گفت : دانشگاه نقش کلیدی و بنیادی در این موضوع دارد و دانشگاه گلستان می کوشد در گام دو این رویکرد را تقویت و مبنای فعالیت علمی ، فرهنگی و بینشی خود قرار دهد .

IMG 9266

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید