شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

جانشین فرمانده سپاه نینوای استان گلستان از برگزاری کنگره شهدای بسیج کارمندان استان گلستان در آذر ماه امسال در شهر گرگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان، "حسین کریمی اول" جانشین سپاه نینوای استان گلستان در جلسه ستاد کنگره شهدای بسیج کارمندان استان گلستان که با حضور فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج دستگاههای اجرایی عضو این ستاد در محل سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان برگزار گردید، گفت: مطابق برنامه ریزی های انجام شده از بیستم لغایت بیست و پنجم آذر ماه سالجاری که روز اجرای برنامه اجلاسیه 4000 شهید استان است که برنامه های متعددی انجام خواهد شد که یکی از این برنامه ها، برگزاری کنگره شهدای کارمند استان گلستان خواهد بود.

وی افزود: آنچه انقلاب اسلامی ما را تا کنون روی پا نگه داشته و هسته مرکزی پیش برنده و موتور محرکه انقلاب، خون شهیدان است، لذا پاسداری و احیاء این مسیر و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در ادامه راه ، امری ضروری است.

"کریمی اول" گفت: ما در برابر خون تک تک شهدا مسئول هستیم و اگر غفلت نماییم در دنیا و آخرت باید جوابگو باشیم.

جانشین فرمانده سپاه نینوای استان گلستان تصریح کرد: اگر مسئولینی که مرتکب خطا می شوند، به یاد بیاورند که جایگاهی که امروز در آن قرار گرفته اند ماحصل از خود گذشتگی انسانهایی است که برای سربلندی و امنیت و آزادی انقلاب و میهنشان از جانشان مایه گذاشتند، هرگز تخلف نمی کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همه اقدامات ما برای آن است که آن روح و مسیر زنده بماند و اگر امروز در صحنه بین المللی، ایران بعنوان یک جزیره ثبات در این دنیای متلاطم شناخته شده است، از برکت خون شهدا و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری است.

گفتنی است، کنگره ملی 4 هزار شهید استان گلستان، آذر ماه امسال در شهر گرگان برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید