شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از برگزاری دومین جشنواره فیلم کوتاه"طنین مسجد" به مناسبت روز جهانی مسجد با 827 اثر در گلستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ حجت‌الاسلام "علی‌اصغر فضیلت" مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با اعلام این خبر افزود: اختتامیه دومین جشنواره فیلم کوتاه «طنین مسجد» همزمان با روز جهانی مسجد در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

وی با بیان اینکه ٨٧٢ اثر از ٢٩ استان به دبیرخانه جشنواره رسیده است، گفت: از این تعداد ٥٠٧ اثر در قالب فیلم کوتاه داستانی، فیلم کوتاه مستند، فیلم انیمیشن(پویانمایی) و نماهنگ و ٣٦٥ فیلمنامه  بوده است.

"فضیلت" با اشاره به اینکه ٨٧٢ اثر سینمایی یک رکورد محسوب می‎شود، یادآور شد: ٣٦٥ اثر در قالب فیلمنامه در این جشنواره رسیده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان تصریح کرد: یکی از اهداف مهم جشنواره این است که اعضای کانون‎های فرهنگی هنری مساجد کشور به حوزه فعالیت‎های سینمایی بویژه فیلم وارد شوند و از این ابزار سینما به عنوان هنر هفتم در راستای توسعه مفاهیم دینی بهر‌ه‌مند شوند.

وی همچنین از ارسال ٢٥٥ اثر به جشنواره فیلم کوتاه "طنین مسجد" خبر داد و خاطرنشان کرد: حدود ٣٠ درصد آثار توسط اعضای کانون‎‎های فرهنگی هنری مساجد تولید شده و به دبیرخانه ارسال شده است.

گفتنی است، دومین جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد ٢٩ مردادماه فعالیت خود را در تالار فخر الدین اسعد گرگان آغاز و در روز یکشنبه 31 مرداد ماه به کار خود پایان خواهد داد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید