شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

یکی از فعالان فرهنگی استان گلستان در یادداشتی خطاب به مسئولان اجرایی کشور گفت: همانطور که مسئولان اجرایی به فکر حفظ شخصیتهای مورد نظر خود هستند به فکر ذخیره اصلی نظام که مردمند باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "محسن رائجی" فعال فرهنگی استان گلستان در یادداشتی عنوان کرد: بهتر است به ذخایر نظام به چشم امیرالمومنین علی‌(ع) نگریست و نه با معیار دوستی‌ها و رفاقت‌ها. مقام معظم رهبری تاکید کرده‌اند که مسئولین در رفتار و گفتار باید به جدیت و مقابله با اشرافی‌گری بپردازند.

تحسين سيدصفدر حسيني و اعضاي هيئت عامل صندوق توسعه ملي از سوي سخنگوي دولت در حالي است که اين افراد به دليل دريافت‌هاي نجومي و غيرمتعارف مجبور به استعفا و کناره‌گيري از مسئوليت شدند.

موضوعي که با واکنش قاطع رهبر معظم انقلاب مواجه شد و معظم‌له در خطبه‌هاي عيد فطر امسال با تأکيد بر اينکه چنين برداشت‌هاي نامشروعي از بيت‌المال، گناه و خيانت به آرمان‌هاي انقلاب اسلامي است، افزودند: در اين موضوع، در گذشته، قطعاً کوتاهي‌ها و غفلت‌هايي شده است که بايد جبران شود اما مسئولان بايد موضوع حقوق‌هاي نامشروع را به طور جدي پيگيري کنند و اينگونه نباشد که سر و صدايي به پا و بعد هم قضيه به فراموشي سپرده شود.

رهبر انقلاب اسلامي خاطرنشان کردند: در اين موضوع، بايد دريافت‌هاي نامشروع بازگردانده شود و افرادي که مرتکب بي‌قانوني شده‌اند، مجازات و افرادي هم که از قانون سوءاستفاده کرده‌اند، برکنار شوند، زيرا آنان لياقت حضور در مراکز و مسئوليت‌ها را ندارند.

درحقیقت ذخایر نظام مردم خوب و انقلابی ایرانند. باید همانطور که مسئولان اجرایی به فکر حفظ شخصیتهای مورد نظر خود هستند به فکر ذخیره اصلی نظام که مردمند باشند.

مردم چهره‌هایی چون سردار سلیمانی را ذخیره نظام خود می‌دانند، شهدای مدافع حرم، ایثار گران و جانبازانی که با نثار جان، جوانی، سلامتی و همه هستی خود به پاسداری از میهن اسلامی پرداختند ذخیره نظام می‌دانند و نه افرادی چون صفدر حسینی که راه را از بیراه نمی‌شناسد. لفظ امانت‌دار بزرگ چنین فردی اغراق‌آمیز است چراکه چطور فردی خود را دلسوز نظام می‌داند حاضر است در مقابل مردمی که در نان شب خود مانده‌اند این مقدار حقوق را بگیرد؟

در نهایت اگر فردی با حقوق ۵۷ میلیونی محکوم شد باید مشخص شود با چراغ سبز چه کسانی چنین حقوقی دریافت کرده و چند نفر دیگر مانند او در دولت فعالیت می‌کنند. نباید به غارتگر بیت‌المال هم توهین کرد اما اینکه وی را ذخیره نظام بنامیم هم اشتباه است. نظام به اینگونه ذخیره‌ها نیاز ندارد.

والسلام علی من اتبع الهدی

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید