شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

چهارمین کنگره بزرگ تاریخ معماری و شهرسازی ایران در قالب کنگره های استانی، دی ماه سالجاریی در استان گلستان به میزبانی شهر گرگان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ چهارمین کنگره بزرگ تاریخ معماری و شهرسازی ایران دی ماه سالجاری به میزبانی شهر گرگان برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، این کنگره در تاریخ نهم و دهم دی ماه در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد واحد اسلامی گرگان برگزار می گردد.

همچنین علاقه مندان شرکت در این کنگره بزرگ میتوانند آثار خویش را در محور های(1) حوزه های فرهنگی، طبیعی، شهر ها و روستاهای تاریخی(2) منظر فرهنگی و شهریتاریخی(3) سازه در تاریخ شهرسازی و معماری(4) باستانشناسی، معماری و شهرسازی(5) میراث آب و کشاورزی(6) میراث فرهنگی ناملموس(7) راه های فرهنگی و عناصر وابسته به دبیرخانه این کنگره واقع در شهر گرگان ارسال نمایند.

به گزارش خبرنگار ما، آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه این کنگره، 20 آبان ماه سال جاری می باشد که علاقه مندان می توانند آثار خویش را به آدرس گرگان، خیابان امام خمینی(ره)، آفتاب 15، محله سرچشمه، جنب امامزاده نور، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان ارسال نمایند.

13

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید