شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

مهمترین مطالبه شما از استاندار آینده گلستان چیست؟

برخورد شدید با متخلفان و مفسدان - 0%
برطرف کردن مشکلات بزرگ اقتصادی و اجتماعی - 1.4%
دوری از جناح های سیاسی استان - 2.8%
حل معضل بیکاری و اشتغال جوانان - 5.6%
روی کار آوردن مدیران عملگرا و انقلابی - 18.1%
همه موارد - 0%

Total votes: 72
The voting for this poll has not started yet. It will start on: دسامبر 28, 2638

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۲۶۹ دلار و ۷۱ سنت رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از رویترز، در حالی که بعد از انتشار آمارهای قوی از اقتصاد چین و بازدهی خوب اوراق قرضه آمریکا، ارزش سهام و دلار در معاملات آسیایی با رشد همراه بوده، قیمت طلا بعد از رسیدن به پایین ترین رقم 7 هفته گذشته، امروز نوسان کمی را شاهد بود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1269 دلار و 71 سنت رسید. قیمت فلز زرد در اوایل امروز تا رقم 1267 دلار و 76 سنت پایین رفت که کمترین رقم از اواسط ماه اوت تاکنون بود.

قیمت طلای آمریکا برای تحویل در ماه دسامبر نیز امروز با 0.3 درصد کاهش به 1272 دلار و 60 سنت رسید.

ادوارد میر، تحلیلگر بازار طلا در این باره گفت: «با توجه به 3 عاملی که در حال حاضر به ضرر طلا وجود دارد، قیمت ها رو به کاهش است. از جمله این عوامل می توان به تقویت ارزش دلار، احتمال افزایش نرخ بهره در آمریکا و کاهش احتمالی تنش ها در شبه جزیره کره اشاره کرد.»

وی افزود: «به گمان ما ممکن است قیمت طلا تا رقم 1245 دلار پایین بیاید.»

ارزش دلار آمریکا در برابر ن ژاپن امروز افزایش داشت و در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی به بالاترین رقم از اواسط ماه اوت تاکنون رسید.

اصلاحات پیشنهادی در نظام مالیاتی آمریکا و افزایش احتمال بالا رفتن نرخ بهره در ماه دسامبر به تقویت ارزش دلار کمک کرده است.

رابرت کاپلان، رئیس فدرال رزرو شعبه دالاس روز دوشنبه گفت، بانک مرکزی آمریکا باید این مسئله را به دقت بررسی کند که آیا باید در ماه دسامبر نرخ بهره را افزایش دهد یا نهو رئیس فدرال رزرو شعبه مینیاپولیس هم پیشتر گفته بود، وی تمایل دارد در زمینه افزایش نرخ بهره منتظر بماند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید