شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس سازمان آتش نشانی شهرستان گنبد کاووس از غرق شدن یک کودک 7 ساله از اهالی روستای حالی آخوند از توابع شهرستان گنبد کاووس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گنبد کاووس، "سید سجاد حسینی" رئیس سازمان آتش‌نشانی گنبدکاووس اعلام کرد: روز گذشته طی تماس تلفنی با اورژانس 125 آتش‌نشانی مطلع شدیم کودکی از اهالی روستای حالی آخوند غرق شده است.

وی افزود: غواصان و امدادگران آتش‌نشانی گنبد بلافاصله در محل حادثه حضور یافته و عملیات جستجو را آغاز کرده‌اند اما با تاریکی شب کار متوقف شده و صبح امروز عملیات جستجو تا این ساعت ادامه دارد جسد کودک یافت نشده است.

حسینی ادامه داد: گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که نام کودک:حلیم علوی قوجق فرزند الیاس از اهالی روستای حالی آخوند و 7 ساله است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرستان گنبد کاووس تصریح کرد:این کودک در رودخانه گرگانرود که در اثر بارندگی‌های اخیر بسیار پر آب شده و از روستای حالی آخوند می‌گذرد غرق شده است.

لازم به ذکر است، روستای حالی آخوند در 10 کیلومتری غرب شهرستان گنبد واقع شده و از دو مسیر جاده آلمان و مسیر جاده گدم آباد راه دارد.این روستا در دهستان سلطانعلی قراردارد و حدود 2000 نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید