شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

بالاخره پیگیری رسانه های استان برای وضعیت الینا فروتن دختر شش ساله ای که به علت عمل جراحی در یکی از بیمارستان های گرگان بستری و به کما رفته بود  مسئولان را مجاب به پاسخگویی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از پاسرو، دکتر "سید احمد دحسینی" ضمن همدردی باخانواده و بستگان این کودک اظهار داشت: درصورتی که قصورپزشکی ثابت شود با خاطیان وعاملان آن برخورد جدی خواهدشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان از تشکیل دوتیم ویژه برای پیگیری علت مشکل بوجودآمده برای کودک پنج ساله حین عمل جراحی دربیمارستان طالقانی گرگان خبر داد.

وی با اشاره به اینکه مباحث جراحی مبحث تخصصی وپیچیده ای است، تصریح کرد: تا زمانی که بررسی دقیق وفنی انجام نشود نمی توان اظهار نظر صریحی داشت.

حسینی همچنین از رسانه ها ومردم شریف استان خواست ازانجام اظهار نظرهای احساسی خوداری کنند، و اذعان داشت: هم اکنون بسیاری ازبیماران دربیمارستانها بستری هستندکه ممکن دچاراسترس وتشویش شوند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان ازایجاد محدودیت برای پزشک معالج تا به ثمر رسیدن تحقیقات لازم خبر داد و گفت: به محض مشخص شدن دلیل این حادثه آن را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید