شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فرمانده انتظامی شهرستان مینودشت، از وقوع یک نزاع خونین و مرگ یک جوان در این درگیری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین؛ داوود حسینی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان، اظهار کرد: ساعت 23 و 21 دقیقه 6 تیرماه جاری، وقوع یک نزاع و مجروح شدن فردی در این درگیری در یکی از روستاهای شهرستان مینودشت به پلیس 110 گزارش شد.

وی ادامه داد: مأموران بلافاصله به محل اعزم شدند که مشخص شد فردی به هویت «م.ز» 30 ساله با دو نفر دیگر درگیر شده که در این درگیری، این فرد مورد جراحت با شی تیزی از ناحیه دست، بازو و کمر قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان مینودشت خاطرنشان کرد: با وجود تلاش پزشکان اما متأسفانه این جوان 30 ساله به دلیل شدت جراحات وارده و خونریزی شدید در بیمارستان جان خود را از دست داد.

حسینی بیان کرد: بلافاصله تیم تحقیقاتی پلیس آگاهی شهرستان به محل اعزام شدند که مأموران موفق به کشف یک تبر آغشته به خون در اطراف محل درگیری شدند.

وی افزود: با توجه به کشف آلت جرم و تحقیقات کارشناسی و پلیسی انجام شده، در کمترین زمان ممکن یکی از عوامل درگیری به هویت «م.ق» 19 ساله ساکن یکی دیگر از روستاهای شهرستان مینودشت شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی مینودشت تصریح کرد: این جوان 30 ساله بلافاصله در تحقیقات تکمیلی به جرم خود اعتراف و هویت همدستش را لو داد.

حسینی بیان کرد: با وجود تلاش‌‌های بسیار متهم دوم این درگیری برای فرار از دست مأموران و پنهان نگه داشتن هویت و مخفیگاه خود، اما در نهایت وی شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی در پایان ابراز کرد: با تکمیل شدن پرونده و برای سیر مراحل قانونی متهمان تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید