شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

Kasebeamin13سرویس تاریخی: گرگان مرکز استان گلستان شهری با قدمتی چند هزار ساله است که در شمال ایران قرار دارد.

nf00437500-2 - Copy سرویس تاریخی: دندانپزشکی و دندانسازی در ایران تا زمان ناصرالدین شاه قاجار به عنوان یک حرفه تخصصی مطرح نبود تا اینکه وی در سفر دوم خود به فرنگ اولین متخصص دندانپزشک و دندانساز را به ایران آورد.

kasebeamin.ir15سرویس بازار: امروز در بازارگرگان هر گرم طلای 18 عیار 94هزار و 560 تومان، هر گرم طلای 24 عیار 126 هزار و 49 تومان و سکه طرح جدید با قیمت 938 هزار تومان معامله شد ؛ در بازار ارز نیز یک دلار با قیمت 3310 تومان عرضه شد.

kasebeamin.ir11سرویس بازار: سازمان بنادر و دریانوردی نرخ بلیت انواع سفرهای تفریحی، مسافری و حمل و خودرو در استان گلستان را اعلام کرد.

mahi582583سرویس بازار: همزمان با روزهای پایانی سال و در آستانه سال جدید بازار ماهی فروشان بندرترکمن از رونق بالایی برخوردار است.

4سرویس تاریخی : به مناسبت 5 مهر ماه، روز جهانی گردشگری، بازدید از موزه های استان گلستان رایگان است.

mozeمدیرکل موزه ها و اموال منقول فرهنگی، تاریخی کشورگفت: ساعت کار بازدید از موزه ها، بناها، محوطه ها و اماکن فرهنگی- تاریخی تحت پوشش سازمان در نیمه نخست سال 93 مشخص شد.

5

تفاهم نامه بین دو دستگاه اداری استان گلستان در زمینه تسهیل و تسریع در خدمت رسانی بین مردم .

khabar

مديرکل دفتر امور روستايي استانداري گلستان از مرمت و بازسازي يک خانه روستايي تاريخي در روستاي جفاکنده بخش نوکنده شهرستان بندر گز توسط اين اداره کل خبر داد .