شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

فرماندار آزادشهر گفت: در روز قدس، تمام مسلمانان نفرت و انزجار خود را نسبت به صهیونیستها اعلام می کنند و این نشان می دهد روز به روز مسلمانان براي از بين رفتن صهیونیستها مصمم تر هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از آزادشهر؛ "حبیب شفائی" فرماندار شهرستان ازادشهر، روز جهانی قدس را یادگار و از ابتکارات حضرت امام راحل دانست و افزود: در این روز تمام مسلمانان نفرت و انزجار خود را نسبت به صهیونیستها اعلام میکنند واین نشان می دهد روز به روز مسلمانان براي از بين رفتن صهیونیستها مصمم تر هستند.

وی در ادامه گفت: اين يعني پايان عمر آنها و تحقق فرمايش امام ره كه فرمودند اسرائيل بايد از بين برود واين حركت مسلمين تا ظهور مهدي موعود عج بايد ادامه يابد تا عدالت حضرت مهدی موعود جهان را فرا  بگيرد.

قرماندار آزادشهر به توطئه دشمنان اسلام برای مقابله با بیداری اسلامی اشاره کرد و گفت: استکبار با تمام قدرت در برابر بیداری اسلامی و پیروزی مسلمانان جهان ایستاده است.

شفائی؛ از مسئولین خواست زمینه حضور گسترده مردم در مراسم روز جهانی قدس را فراهم کنند، تا بار دیگر مردم فریاد اعتراض خود را به دنیای استکبار اعلام کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید