شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گلستان روز قدس را روز مقابله با مستکبرین دانست و از حضور پرشور جامعه بزرگ ایثارگری استان گلستان و پرسنل بنیاد در روز قدس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "علی اصغر فاضلی" مدیرکل بنیاد ضمن اعلام انزجار از اقدامات اخیر رژیم ظالم صهیونیست در مسجد الاقصی گفت: حضور مردم ایران و مردم شهید پرور استان گلستان در راه پیمایی روز قدس باعث دلگرمی مسلمانان فلسطین خواهد بود لذا در جمعه آخرماه مبارک رمضان جامعه شاهد و ایثارگر استان گلستان و پرسنل بنیاد شهید با پیروی از فرمان تاریخی امام خمینی (ره) واطاعت از فرامین رهبرمعظم انقلاب اسلامی همزمان باسراسر کشور در صفهای فشرده و دوشادوش مردم ولایت مدار و شهید پرور بامشت های گره کرده وندای ا...اکبر نابودی اسرائیل و آزادی قدس شریف را سرخواهند داد.

وی در ادامه تصریح کرد: در این روز همه آحاد مردم در سر تا سر جهان همبستگی خود را در حمایت از حقوق قانونی کودکان و مردم مسلمان فلسطین به نمایش می گذارند.

وی در ادامه گفت: روز قدس، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد.روز مقابله مستضعفین با مستکبرین جهان است، روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و اسرائیل و... بودند، روز قدس، روزی است که باید سرنوشت ملتهای مستضعف معلوم شود باید ملتهای مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود بکنند، باید همانطور که مردم ایران قیام کرد، تمام ملتها قیام کنند و آزادی و صلح را در سرتاسر دنیا به نمایش بگذارند.

وعده دیدار روز جمعه 11 تیر ماه.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید