شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت روز جهانی قدس طی بیانیه ای از جامعه فرهنگ و هنر استان را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان این بیانیه به شرح زیر است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس در شرایطی از راه می رسد که مسأله قدس شریف و فلسطین به عنوان مهم‌ترین دغدغه جهان اسلام، همچنان سمبل همبستگی و نقطه ثقل وحدت امت اسلامی در رویارویی با رژیم اشغالگر قدس و نمادی از مقابله مسلمانان و مستضعفان جهان با طرح‌های استکباری می‌باشد.

روز جهانی قدس، روز همبستگی مسلمانان جهان با ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و روز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان دشمن مشترک امت اسلامی است.

بر اساس این گزارش در بخش دیگری از بیانیه تصریح شده است: روز قدس، روز وحدت و همگرایی امت اسلامی و مقابله با تلاش مستکبران و رژیم غاصب صهیونیستی در تشدید واگرایی و ایجاد ائتلاف‌های شیطانی در راستای گسترش تضاد و اختلاف بین‌المللی و مذاهب اسلامی است.

این بیانیه در پایان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس بر حضور گسترده کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و اهالی فرهنگ و هنر در راهپیمایی این روز تاکید کرده و از عموم ملت مومن و شهیدپرور ایران اسلامی نیز دعوت کرده است تا همچون گذشته با حضور یکپارچه خود با آرمان‌های قدس شریف تجدید میثاق نموده و فریاد رسای خود را در حمایت از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به گوش جهانیان برسانند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید