شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

معاون اجرایی رییس جمهوری با تأکید بر اهمیت وعده های سفر ریاست محترم جمهوری به استان گلستان گفت: باید تعهدات این سفر در وقت معین تعیین تکلیف و اجرایی شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر محمد شریعتمداری صبح امروز (دوشنبه 29 شهریور) در جلسه بررسی تحقق مصوبات سفر ریاست جمهوری به گلستان افزود: اعتبارات خوبی در سال 93 به گلستان تخصیص داده شد اما در سال 94 کشور با مشکلات زیادی درگیر بود.

وی اظهار کرد: خوشبختانه تلاش داریم در سال 95 جبران کمبودهای اعتبارات پروژه های عمرانی را داشته باشیم.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: خوشبختانه مصوبات سفر دکتر روحانی به گلستان یا محقق شده و یا در آستانه تحقق قرار دارد.

معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: ما به دنبال جبران عقب ماندگی ها هستیم و تلاش داریم پروژه ها در زمان تعیین شده محقق شود و گزارش آن را با صداقت به مردم ارائه دهیم.

وی اظهار کرد: در چهار سفر رییس دولت قبل به گلستان7592 میلیارد تومان اعتبار مصوب شده بود که تنها 1805 میلیارد تومان با تحقق 24 درصد صورت گرفت در حالیکه در این دولت، بالای 95 درصد اعتبارات مصوب، تخصیص یافته است.

شریعتمداری با بیان اینکه دولت به گلستان توجه ویژه ای داشته و برای رشد آن گام های خوبی برداشته است، گفت: باید در پروژه هایی همچون آشوراده، راه آهن گرگان به مشهد از سمت گرگان و سد قره چای که در این دولت به طور کامل محقق نمی شود، پایه گذاری های محکمی صورت گیرد.

وی در خصوص زهکشی 22 هزار هکتار از 280 هزار هکتار از اراضی شمالی استان گلستان گفت: باید ردیف مشخصی برای اجرای زهکشی 22 هزار هکتار مشخص شود و با توجه به اهمیت وعده رییس جمهوری و این زهکشی که موجب افزایش تولیدات کشاورزی استان می شود، به طور جدی توسط وزارت نیرو و جهاد کشاورزی مورد پیگیری قرار گیرد.

همچنین در این جلسه، استاندار گلستان و مدیران مربوطه استانی گزارشی از 6 طرح که از سوی رییس جمهوری به عنوان وعده های سفر عنوان شده بود ارائه کردند.

لازم به ذکر است، 6 طرح اصلی منطقه آزاد اینچه برون، سد نرماب چلچای، زهکشی 22 هزار هکتار از اراضی شمالی استان، جزیره آشوراده، راه آهن گرگان- مشهد جزو تفاهم نامه 121 پروژه عمرانی سفر رییس جمهور به استان گلستان بوده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید