شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

فرمانده مرزبانی استان گلستان مردم را بهترین پشتوانه نظام دانست و گفت: خبرنگاران با ایجاد شادابی در بین مردم می توانند این پشتوانه را تقویت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از قابوس نامه، سرهنگ "ولی‌الله رضایی‌نژاد" در نشست تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه مرزبانی گفت: در معاونت اجتماعی مرزبانی استان گلستان فعالیت‌های خوبی انجام شده است و این معاونت تعامل و همکاری قابل قبولی با جامعه خبرنگاران دارد.

وی با اشاره به حضور خبرنگاران در عرصه های مختلف و ارتباط قوی با مسئولین افزود: مسئولان اجرایی باید به حوزه‌ خبرنگاران و مشکلات این اقشار توجه ویژه داشته با مشکلات اصحاب رسانه را مرتفع شود.

رضایی نژاد مرزبانان را پرچم‌دار و ادامه دهنده راه شهدا خواند و با توجه به حوادث در آن سوی مرزها ، مرزبانی همه تلاش خود را برای ایجاد امنیت پایدار به کار گرفته است و امروز می بینیم که خوشبختانه مرزهای کشور ما از امنیت خوبی برخوردار است.

وی از خبرنگاران خواست تا مباحث و فعالیت های مرزبانی را که در حوزه مرز و مرزنشینان انجام می شود را اطلاع رسانی کنند و اذعان کرد: ما همه را در امنیت جامعه دخیل می دانیم و همان گونه که ما متضمن امنیت مردم هستیم شما هم به نوعی تأثیرگذار در ایجاد شادابی در بین مردم هستید.

فرمانده مرزبانی گلستان در ادامه از برگزاری مراسم سالگرد شهدای مرزنشین در یکی از شهر های مرزی استان در هفته ناجا خبر داد و افزود: فردا جلسه‌ای با مدیر کل بنیاد شهید استان و برخی از مرزنشین‌ها در فرماندهی مرزبانی تشکیل می شود تا برنامه‌ ریزی این مراسم انجام شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید