شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

آیین برگزاری مراسم ازدواج بیست و پنج زوج جوان روستای مهدی آباد شهرستان علی آباد کتول برگزار شد که این مراسم با برگزاری جشنی ساده و مشترک برگزار و در پایان مراسم، زوجین به خانه بخت خود فرستاده شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از علی آباد کتول؛ در هفته ازدواج سال جاری ، بیست و پنج زوج "مهدی آبادی" شهرستان علی آباد کتول با همکاری خیران و ستاد جهیزیه و رفاه استان گلستان زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

در این مراسم، یک سری جهیزیه ارزان قیمت، ارائه تسهیلات ده میلیون تومانی و سفر رایگان به مشهد مقدس از جمله خدماتی بود که به زوجهای شرکت کننده در جشنواره ازدواج آسان اهدا داده شد.

بر اساس این گزارش، امسال با پیگیریهای بعمل آمده و اجرای مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان از سوی دستگاههای عضو، در هفته ازدواج شاهد برنامه های اثرگذار در حوزه ازدواج از جمله برگزاری جشنواره ازدواج و خانواده به منظور تجلیل از خیرین، خادمین و زوج های جوان و موفق استان، کارگاههای توانمندسازی مهارتهای زندگی و خانواده، دیدار مسئولین با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، غبارروبی گلزار شهدای گرانقدر، برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع ازدواج و تحکیم خانواده و... در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است، آیین هفته ازدواج از تاریخ 13 لغایت 18 شهریور ماه در سراسر کشور در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید