شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

فرمانده انتظامی استان گلستان، پلیس اطلاعات و امنیت اخلاقی را مکلف کرد تا با هر گونه ناهنجاری در جنب مدارس دخترانه برخورد قاطع داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از گلستان ما؛ سرهنگ "علی اکبر جاویدان" فرمانده انتظامی استان گلستان در جواب سوال خبرنگار گلستان ما در خصوص مزاحمتهای موتورسواران نوجوان در برخی نقاط شهر از جمله مدرسه کاردانش الزهرا در خیابان شهدا محله سرپیر گرگان گفت : در این نقطه ماموران انتظامی شهرستان گرگان باید حضور داشته و مراقبت کنند.

وی افزود: در کنار ماموران انتظامی، پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات و امنیت نیز بصورت نامحسوس، اوضاع را تحت کنترل دارند و پلیس مواد مخدر نیز با آنها همکاری می کند و دکه ها و اماکن اطراف مدارس مخصوصا دخترانه به شدت کنترل می شوند.

"جاویدان"تصریح کرد: در مورد مدرسه مذکور(خیابان شهدا محله سرپیر) که عنوان شد سالهای گذشته مامورین بوده اند، شاید امسال هنوز نرفته اند ولی حتما باید حضور داشته باشند .

فرمانده انتظامی استان گلستان تاکید کرد: حضور پلیس در هنگام تعطیلی مدارس دخترانه مخصوصا مقطع دبیرستان یک تکلیف است و این امر باید در تمام سطح استان گلستان توسط ماموران انتظامی انجام شود تا کسی نتواند هنجار شکنی کند .

سرهنگ "جاویدان" پلیس اطلاعات و امنیت اخلاقی را مکلف کرد تا با هر گونه ناهنجاری در جنب مدارس دخترانه برخورد قاطع داشته باشد و از امنیت دانش آموزان حراست کند .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید