شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیرعامل باشگاه امید گلستان از انجام تست گیری این باشگاه از جوانان نخبه فوتبال استان به منظور شرکت در رده امیدهای مسابقات لیگ یک کشور باشگاه های کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "وحید تجری" مدیرعامل باشگاه امید گلستان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: تست گیری از بازیکنان نخبه فوتبال برای عضویت در تیم امید گلستان به منظور حضور در مسابقات امیدهای لیگ یک کشور، از 16 خرداد الی 20 خرداد 95 در گرگان آغاز می شود.

وی در خصوص زمان تست گیری افزود: زمان شروع تست گیری از ساعت 15الی 18روزهای یاد شده خواهد بود و مکان آن در، زمین چمن استادیوم شهدای گلستان واقع در روستای کریم آباد گرگان و استادیوم آزادی گرگان برای این تست گیری در نظر گرفته شده است.

photo 2016 06 01 15 36 54

تجری ضمن بیان این مطلب که، تیم امید گلستان، رکود دار قهرمانی در فوتبال استان محسوب می شود افزود: بازیکنانی که واجد شرایط برای حضور در این تمرینات هستند می توانند از شانزدهم خرداد ماه در زمین ورزشی شهدای کریم آباد حضور یابند.

وی گفت: بازیکنان حائز شرایط میتوانند برای کسی اطلاعات بیشتر نیز با آقای" محسن کریمی"، سرمربی این تیم به شماره 09396341673 تماس حاصل فرمایند.

photo 2016 06 01 15 36 59

مدیرعامل باشگاه امید گلستان در ادامه گفتگوی خود با اصحاب رسانه گلستان در خصوص شرایط سنی بازیکنان تاکید کرد: بازیکنانی که شرایط سنی آنها از 1375/10/11 هست، با در دست داشتن شناسنامه، میتوانند جهت تست گیری به مکان های یاد شده حضور پیدا کنند.

"تجری" در پایان، از زحمات "دکتر طیبی" و "حاج اسماعیل حاج ابادی" و "دکتر کوهستانی" ریاست فوتبال گلستان و "حاج مرتضی شکی" دبیر هیات استان و "سید صادق موسوی" ریاست هیات گرگان، در راستای حمایت از این تیم ابراز داشتند، تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید