شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت : قهرمانان و مدال آوران گلستانی با دریافت تسهیلات یک میلیارد ریالی ، صاحب شغل می شوند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین؛ "بهمن طیبی" در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : توافق نهایی با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گلستان انجام شده و به زودی پرداخت این تسهیلات به مدال آوران مسابقات جهانی و آسیایی گلستان آغاز می شود .

وی افزود: این وام در مقابل ارایه طرح تاسیس باشگاههای ورزشی و یا هر گونه اشتغال دیگر پرداخت خواهد شدو متقاضیان دریافت وام طرح و فرم درخواست خود را ارایه نمایند.

طیبی تصریح کرد: نبود شغل ثابت و پایدار ، یکی از آسیب های جدی ورزشکاران برای ادامه حضور در ورزش حرفه ای است که امیدواریم با پرداخت این تسهیلات و فراهم کردن زمینه ایجاد شغل پایدار ، این دغدغه بزرگ و موثر ورزشکاران گلستانی تا حد زیادی برطرف شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: اشتغال یکی از دغدغه های اصلی ورزشکاران ملی پوش گلستان است که باید با تلاش بیشتر ، زمینه ایجاد آن برای افزایش انگیزه در بین جوانان مدال آور را فراهم کرد .

وی ادامه داد: ورزشکاران بخش زیادی از وقت مفید خود را را صرف سربلندی پرچم ایران در رقابت های معتبر برون مرزی می کنند و که نداشتن یک شغل و درآمد مستمر و مداوم ممکن است منجر به کاهش انگیزه ها و تمایل برای حضور در ورزش حرفه ای و قهرمانی شود.

طیبی گفت: انتظار قهرمانی از ورزشکارانی که آینده شغلی ندارند و از نظر مالی هم توانمند نیستند ، انتظار درستی نیست که امیدواریم با اجرای طرح پرداخت تسهیلات یک میلیارد ریالی به ورزشکاران گلستانی ، شاهد از میان رفتن این دغدغه باشیم .

گفتنی است؛ ورزشکاران گلستانی سال گذشته 69 مدال جهانی، آسیایی و بین المللی در رشته های انفرادی کسب کردند .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید