شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: مراسم اختتامیه نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان پنجشنبه ۳۱ تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان؛ "بهمن طیبی" مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان در باب این خبر گفت: نخستین دوره المپیاد ورزشی گلستان اجلاسیه چهارهزار شهید استان اردیبهشت‌ماه سال جاری در ۱۰ رشته و در دو بخش پسران و دختران برگزار شد.

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده تصمیم بر این شد تا مراسم اختتامیه این رویداد، صبح پنج‌شنبه ۳۱ تیرماه و در آستانه هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای برگزار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: در این مراسم کاپ‌های قهرمانی، تندیس و جوایز تیم‌های برتر مسابقات و همچنین سه شهرستان برتر در مجموع مدال‌ها اهدا خواهد شد.

"طیبی" با اشاره به برگزاری نخستین دوره المیپاد ورزشی استان گلستان، گفت: برگزاری المپیاد ورزشی در گلستان ادامه‌دار خواهد بود و تمامی شهرستان‌های استان باید پیگیر حضور در دومین دوره این رقابت‌ها باشند.

وی ادامه داد: در گذشته ورزش شهرستان‌ها همواره مورد ارزیابی قرار می‌گرفت، اما با برگزاری نخستین دوره المپیاد ورزشی گلستان، شهرستان‌های استان متوجه ظرفیت و عملکرد هیئت‌های ورزشی خود شدند.

گفتنی است؛ نخستین دوره المپیاد ورزشی گلستان اجلاسیه چهارهزار شهید استان با شرکت دوهزار و ۵۰۰ ورزشکار دختر و پسر در رشته‌های تکواندو، بدمینتون، والیبال، دوومیدانی، کشتی (پسران)، بسکتبال، کاراته، فوتبال (پسران)، فوتسال (دختران)، ژیمناستیک و تنیس روی میز از ۱۳ تا ۲۴ اردیبهشت به میزبانی ۱۷ بخش و شهرستان در رده سنی نوجوانان برگزار شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید