شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

شهر گرگان از روز پنج شنبه میزبان اردوی تیم ملی نوجوانان پسر کشور با حضور 24 ورزشکار از استان های مختلف به مدت یک هفته می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ این اردوی انتخابی در خانه بسکتبال گرگان در حال برگزاری است و همه مقدمات ملی پوشان برای برگزاری تمرینات فراهم می باشد.

در همین راستا، "پدرام فخفوری" و "حسن کیوانلو" دو بسکتبالیست گلستانی دعوت شده به این اردو هستند که در کنار دیگر ملی پوشان تمرینات خود را زیر نظر "محمد مهدی ایزدپناه" سرمربی گلستانی تیم ملی برگزار خواهند کرد.

در همین راستا، "محمدرضا تفضلی نیا" ، "بهرام حسن زاده"، "امیرحسین بزرگی" ، "پارسا سیف دار"، "امیرعلی یوسف نژاد" ، "آرین رحمانی"،"علی سایه آفتابی" ، "امیرمحمد ابوالحسنی" ، "حسین مکاریان"، "نیما راهی زاده" ، "مجید قصری" ،"حمیدرضا بهرامزاد" ، "پوریا حاجی خانی" ،"متین آقاجان پور"، "امیرسالار صفر نژاد" ،"نیما تیموری" ، "دانیال ملکی مهر آبادی" ، "عرفان سلیمانی" ، "شایان فلاح" ، "امیرحسین علیاری"، "رضا عزیزی" و "مهران قربانی" از جمله نفرات دعوت شده به این اردوی انتخابی هستند.

گفتنی است، بسکتبال گلستان یکی از قطب های شناخته شده این ورزش در کشور است که تداوم شناسایی استعدادها در شهرهای مختلف استان ، موجب حضور تعداد بیشتری از ورزشکاران این رشته از گلستان در اردوی تیم های ملی رده های سنی گوناگون شده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید