شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیر عامل تیم فوتبال استقلال جوان خان ببین در شرق گلستان از شرکت در رقابت های لیگ 3 باشگاه های کشور انصراف داد و شوک دیگری به جامعه فوتبال گلستان وارد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ باز هم شوکی درگیر جامعه فوتبال استان گلستان را در بر گرفت و تنور داغ عدم حمایت مسئولین بار دیگر شعله ور تر شد.

در همین راستا، با خبر شدیم، "ابراهیم نخعی" مدیرعامل تیم لیگ ۳ کشور" استقلال جوان خان ببین" استان گلستان، انصراف خودش را در این رقابت ها اعلام کرد.

وی در صفحه اینستاگرام خود، با تصویرخداحافظی صحت این موضوع را تایید کردند.

4432

مدیر عامل تیم فوتبال استقلال جوان خان ببین در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص انصراف تیمش در این رقابت ها گفت: نمیدونم چرا مسولین بفکر نیستن و حمایت های خودشونو نشون نمی دهند تا یکی از دو تیم در نظر گرفته شده از سوی مسئولین استانی و شهرستانی در این رقابت ها انصراف دهد و بازم استان ما نماینده کشوری در رده بزرگسالان نداشته باشد و یا با اما اگر نماینده دیگری که اونم معلوم نیست هنوز شرکت کند یا نه مواجه می شود.

به گزارش خبرنگار ما، اولین بازی رسمی این تیم از 11 مهر ماه شروع می شد که با انصراف مدیر عامل باشگاه استقلال جوان خان ببین از شرکت در این رقابت ها، جامعه ورزش گلستان بار دیگر دچار حاشیه شده است و عدم همکاری مسئولین را در این باب زیر سوال برده است.

*حال چرا مسئولین ورزشی گلستان در خواب غفلت به سر می برند و جوابی در این خصوص سر نمی دهند؟

*چرا مسئولین شهرستان خان ببین از تیم مورد نظر شهرستان خویش که یکی از بهترین تیم های استان گلستان می باشد، حمایت نمیکند؟

*چرا جامعه فوتبال گلستان دست خوش دو دستگی شده است؟

با این حال امید است مسئولین شهرستانی و استانی قدمی راسخ در این باب بردارند و اجازه ندهند فوتبال گلستان به حاشیه کشیده شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید