شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

مهمترین مطالبه شما از استاندار آینده گلستان چیست؟

برخورد شدید با متخلفان و مفسدان - 0%
برطرف کردن مشکلات بزرگ اقتصادی و اجتماعی - 1.4%
دوری از جناح های سیاسی استان - 2.8%
حل معضل بیکاری و اشتغال جوانان - 5.6%
روی کار آوردن مدیران عملگرا و انقلابی - 18.1%
همه موارد - 0%

Total votes: 72
The voting for this poll has not started yet. It will start on: دسامبر 28, 2638

مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته سایبری اعلام کرد: هکر تعدادی از سایت‌های دولتی را دستگیر کرده است.

سرویس علمی و فناوری: اولین دوره مسابقات کشوری رباتیک در گرگان با حضور مسئولین کشوری به مدت ۲ روز آغاز بکار کرد.

4سرویس علمی و فناوری؛ مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: هم‌زمان با دهه فجر امسال ۴ شهرستان در استان گلستان به اینترنت ۳G مجهز می‌شوند.

kasebeamin1سرویس علمی و فناوری: سه روز است که اینترنت تنها ترین روستای اینترنتی مراوه تپه قطع شده است.

kasebeamin7سرویس علمی و فناوری: این روزها خبرهایی از پولی شدن تلگرام به گوش می رسد.

Kasebeamin1سرویس علمی و فناوری: شبیر دائمی مدرس روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی گرگان به عنوان نماینده دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در استان گلستان معرفی شد.

Kasebeamin37سرویس علمی و فت: دکتر رحمت الله بهمرام دانشمند گلستانی که مراحل پایانی تولید هیبرید داخلی کلزا را به مرحله تکثیر انبوه رسانده بود و ادامه کار به برگشتن از حج موکول شده بود ، متاسفانه در حادثه منا جان باخت.

Kasebeamin9سرویس علمی و فناوری: جشنواره مبتکرین مخترعین و ممتازین دانشجویان دانشگاه های گلستان اسفند ماه سالجاری در استان برگزار می شود.

2سرویس علمی و فناوری: طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین مومنی به سمت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان منصوب شد.

544سرویس علمی و فناوری: موتور جوستجوگر گوگل پس از چندین سال از فعالیت خود در دنیای اینترنت، لوگوی جدید خود را رونمایی کرد.

1436241344 dsc00916سرویس علمی و فناوری: رئیس دانشکده فنی مائده گرگان از برگزاری سمینار علمی ارتباط دانشگاه با صنعت در استان گلستان خبر داد.

5سرویس علمی و فناوری: سرویس ارسال پیامک در شبکه WLL-GSM مخابرات استان گلستان راه اندازی شد.

12345سرویس علمی و فناوری: وب سایت تخصصی شهید محمد علی روحانی فرد، شهید شاخص بسیج رسانه در سال 1394 با حضور مسئولین کشوری و لشگری در گرگان رونمایی شد.

4سرویس علمی و فناوری: وزیر ارتباطات به مناسبت دهه مبارک فجر برای افتتاح طرح‌های مخابراتی و بررسی مسائل حوزه آی‌تی در گلستان به گرگان سفر می‌کند.

2311سرویس فرهنگی و مذهبی : نمایی زیبا از ضریح حرم حضرت عباس(ع) در روز اربعین که توسط عکاس خبرگزاری رویترز گرفته شده است.

5سرویس علمی و فناوری : مدیرکل گروه پروژه ایرانسل از پیوستن 54 شهر کشور به شبکه نسل سوم این اپراتور خبر داد.

1سرویس علمی و فناوری : یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با حضور دکتر علی اکبر جلالی مشاور علمی و فناوری استاندار گلستان در هتل المپیک تهران برگزار شد.

3سرویس علمی و فناوری : با توجه به ظرفیتهای کم نظیر موجود در پارک علم و فناوری استان گلستان ، این نهاد در این راستا اطلاعیه ای صادر کرد.

5563سرویس علمی و فناوری : خط ارتباطی MPLS،ارتباط مستقیم کلامی میان مراقبت پرواز فرودگاه‌های گرگان و کلاله برقرار شد.

3321سرویس علمی و فناوری : مدیرعامل شرکت مخابرات استان گلستان گفت:از امروزطرح هم کد سازی شماره های تلفن ثابت در استان آغاز می شود.