شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

3321سرویس علمی و فناوری : مدیرعامل شرکت مخابرات استان گلستان گفت:از امروزطرح هم کد سازی شماره های تلفن ثابت در استان آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری کاسب امین ، مهندس سید مهدی حسینی مدیرعامل شرکت مخابرات استان گلستان از طرح هم کد سازی شماره های تلفن ثابت در استان گلستان ازامروز خبر دادو گفت:با اجرای این طرح شماره های تلفن ثابت از هفت رقم به هشت رقم افزایش پیدا می کند و کد بین شهری حذف می شود.121111

وی با بیان اینکه استان گلستان پانزدهمین استانی است که طرح هشت رقمی یا هم کد سازی شهرها را آغاز کرده است،تصریح کرد:در این طرح که توسط شرکت مخابرات انجام می شودکد های داخل شهری استان گلستان از 0171،172،173،174به 017 تغییر پیدا می کند و هم شهری های گلستانی از این پس بدون گرفتن کد می تواننددر داخل استان تماس برقرار کنند.

حسینی کاهش هزینه های مکالمه را یکی از مزایای این طرح عنوان کرد و گفت:هزینه مکاله برای هر دقیقه 300ریال محاسبه می شود و از مزایای دیگراین طرح می توان به یک شماره اختصاصی برای هر یک از مشترکین اشاره کرد .

وی در خصوص اعداد اول شهرستان های استان خاطر نشان شد: از این پس شهرستان گرگان با 32،شهرستان گنبد با 33،شهرستان های بندر ترکمن،بندر گز،گمیشان،کردکوی و آق قلا با 34و شهرستان های رامیان ،مینودشت و مراوتپه با 35شماره گیری میشود.

در پایان مدیرعامل شرکت مخابرات استان ابراز داشت:هم شهری های گلستانی با شماره گیری 5050و یا ارسال پیام کوتاه به سامانه 10001345ویا با مراجعه به سایتwww.tcgolestan.irمی توانند از شماره های جدید خود آگاه شوند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید