شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

3سرویس علمی و فناوری : با توجه به ظرفیتهای کم نظیر موجود در پارک علم و فناوری استان گلستان ، این نهاد در این راستا اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری کاسب امین ، پارک علم و فناوری گلستان با توجه به ظرفیتهای کم نظیر موجود در این پارک در حمایت از موسسات و شرکتهای دانش بنیان، تبدیل دانش به محصول و ارائه فناوری به بازار و صنعت و ایجاد درآمد و توسعه اشتغال زایی از طریق ارائه تسهیلات مالی، اعتباری و قانونی ویژه برای تجاری سازی و گسترش طرحهای دانش محور، فرایند جذب و پذیرش شرکتها و موسسات دانش بنیان و نیز واحدهای تحقیق و توسعه صنایع در این پارک را در دستور کار خود قرارداده است.

لذا مقتضی است شرکتهای دانش بنیان و واحدهای تحقیق و توسعه در صورت تمایل به عضویت و استقرار در این پارک و بهرهمندی از مزایای قانونی و حمایت­های ویژه آن، نسبت به اعلام درخواست از طریق مراجعه به وبسایت پارک علم و فناوری گلستان و ارسال اطلاعات از طریق منوی چذب و پذیرش در این سایت، اقدام نمایند.

farakhan 23

لازم به ذکر است اطلاعات تکمیلی در مورد اهداف و مزایای حضور در این پارک از طریق منوی معرفی پارک در دسترس میباشد.

متقاضیان محترم هرگونه اطلاعات تکمیلی را میتوانند با تماس با پارک علم و فناوری گلستان از طریق تلفن 78-5753776-۰173 و یا مراجعه حضوری به این پارک به آدرس: گرگان، شهرک صنعتی آق قلا، فاز سوم، مرکز خدمات فناوری و کسب و کار، طبقه سوم دریافت نمایند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید