شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

1سرویس علمی و فناوری : یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با حضور دکتر علی اکبر جلالی مشاور علمی و فناوری استاندار گلستان در هتل المپیک تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کاسب امین به نقل از استانداری گلستان، در این همایش که 27 مهرماه (دیروز) برگزار شد، سخنرانان به تبیین جایگاه روابط عمومی از منظر اخلاق در روابط عمومی، جایگاه روابط عمومی در اجلاس سران جامعه اطلاعاتی، جایگاه روابط عمومی در توسعه مشاغل دانش بنیان و جایگاه روابط عمومی در اقتصاد مقاومتی پرداخته شد.
در این کنفرانس بین المللی که مسئولان کشوری و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، کارشناسان و مدیران برجسته روابط عمومی ها ضمن بیان مشکلات و نقطه نظرات خود راهکارهای مناسب پیرامون روابط عمومی مدرن، روابط عمومی هوشمند، روابط عمومی دانش بنیان، روابط عمومی یکپارچه و روابط عمومی الکترونیکی را از سخنرانی اساتید امر دریافت کردند.
یکی از سخنرانان و برگزار کنندگان یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران دکتر جلالی، مشاور علمی و فناوری استاندار گلستان بود که در سخنرانی خود با عنوان جایگاه روابط عمومی و ارتباطات در توسعه مشاغل دانش بنیان ضمن معرفی طرح کارورزی مشاغل دانش بنیان کارجویان دانشگاهی استان اظهار کرد: یکی از 4 دوره ای که برای این کارورزان برگزار می شود، دوره آموزشی ارتباطات و روابط عمومی است، چرا که مشاغل دانش بنیان باید در فضای حقیقی و مجازی با مخاطبان و مسئولان ارتباط خوبی برقرار کنند و بتوانند مانند یک کارگزار روابط عمومی، موسسه و یا نهادی که در آن شاغلند را معرفی کنند.
همچنین در این همایش جایزه دکتر نطقی، پدر روابط عمومی ایران، به دکتر یونس شکرخواه پدر روزنامه نگاری نوین استان تقدیم و از زحمات وی تقدیر شد.
لازم به ذکر است در این کنفرانس دکتر محمد مهدی مظاهری به عنوان رئیس کنفرانس و دکتر حسن بشیر و مهدی باقریان به عنوان دبیران کنفرانس حضور داشتند.
گفتنی است در یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران آقایان دکتر علی اکبر جلالی پدر علم فناوری اطلاعات ایران، دکتر مسعود حیدری پدر علم مذاکره ایران، دکتر احمد روستا پدر علم بازاریابی ایران، دکتر باقر ساروخانی استاد دانشگاه تهران، دکتر یونس شکرخواه پدر روزنامه نگاری نوین ایران، دکتر سعیدرضا عاملی استاد دانشگاه تهران، دکتر علی اکبر فرهنگی پدر مدیریت رسانه ایران و دکتر محمد سعید کاویانی به ایراد سخنرانی پرداختند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید