شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

Kasebeamin9سرویس علمی و فناوری: جشنواره مبتکرین مخترعین و ممتازین دانشجویان دانشگاه های گلستان اسفند ماه سالجاری در استان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از دانشجو سلام؛ معاونت علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی گلستان با همکاری دانشگاه های استان اسفند ماه سالجاری جشنواره مبتکرین مخترعین و ممتازین دانشجویان را برگزار می نماید.

جواد قلی نژاد معاونت علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی گلستان هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت روحیه خودباوری علمی در جامعه دانشگاهی بویژه در بین دانشجویان، تجلیل، تشویق و ترغیب تشکل ها و دانشجویان، هم افزایی و ایجاد ظرفیت در سراسر دانشگاه های استان، ایجاد زمینه حمایت های موثر از نوآوری و خلاقیت دانشجویان دانست.

وی افزود: جشنواره مبتکرین مخترعین و ممتازین دانشجویان دانشگاه های استان گلستان در 14 محور برگزار می شود که بخش نشریات تخصصی، بیانیه ها و نامه های رسانه ای تخصصی، کرسی های آزاد اندیشی علمی و تخصصی، برنامه های دانشگاهی و آمفی تئاتری علمی تخصصی، بازدیدهای علمی تخصصی و برگزاری نمایشگاه های دستاوردها و پیشرفت های کشور، وبلاگ نویسان در حوزه علمی و مسائل تخصصی مربوط به تشکل های دانشجویی، تولید و نشر را شامل می شود.

معاونت علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی گلستان در پایان گفت: دانشجویان و تشکل های دانشجویی می توانند تا 10/11/94 آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس گرگان، خیابان امام خمینی(ره) آفتاب 16-ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی گلستان معاونت علمی و پژوهشی یا به آدرس اینترنتی e.n.d.golestan@chmail.ir ارسال نمایند.

شایان ذکر است: جشنواره مبتکرین مخترعین و ممتازین دانشجویان دانشگاه های استان گلستان 5 اسفند 94 برگزار می شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید