شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

Kasebeamin1سرویس علمی و فناوری: شبیر دائمی مدرس روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی گرگان به عنوان نماینده دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در استان گلستان معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از روابط عمومی ایران؛ در حکم صادره که به امضای مهدی باقریان دبیرکل دوازدهمین کنفرانس بین المللی ایران رسیده خطاب به دائمی آمده است: باتوجه به سوابق و تجارب و همکاری‌های فی مابین حضرتعالی به عنوان نماینده رسمی دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران در استان گلستان منصوب می‌شوید شایسته است ضمن هماهنگی با روابط عمومی‌های استان برای حضور گسترده در کنفرانس در جهت اعتلای روابط عمومی در ایران نیز موفق باشید.

دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع آینده پژوهی روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی، ۶ دیماه ۱۳۹۴ در مرکز همایش‌های بین المللی المپیک برگزار می‌شود.

در این کنفرانس شاغلان و مشاوران روابط عمومی گردهم می‌آیند تا با یادگیری استراتژی‌های مختلف ارتباطی، راهبردهای جدیدی را برای پیشبرد فعالیت‌های حرفه‌ای و سازمانی با رویکرد آینده پژوهی و مسئولیت پذیری اجتماعی کسب كنند.

علاقه‌مندان می‌توانند براي کسب اطلاعات بیشتر در بخش جشنواره و دریافت کاربرگ‌های ثبت‌نام و دیگر اطلاعات موردنیاز به نشانی اینترنتی www.irancpr.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید