شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فرازی از وصيت نامه سردار شهيد صادق مکتبي.

اي ملت حزب الله! پشتيبان ولايت فقيه باشيد؛ چون ولايت فقيه قلب اسلام است. در صحنه باشيد و در نماز جماعت ها و نماز جمعه شرکت کنيد. در دعاي کميل و دعاي توسل شرکت کنيد چون هر چه داريم از اين دعاها و نمازها است. پشتيبان دولت و ارگان هاي انقلابي باشيد تا آسيبي به اين انقلاب وارد نشود. از شما ايثارگران مي خواهم که نگذاريد افراد منحرف به سپاه که با خون ده ها هزار شهيد روييده وارد شوند و بخواهند سپاه را بد نام کنند. مبادا روزي شود که سپاه رابه عنوان شغل انتخاب کنيد؛ سپاه مکان شغل نيست بلکه پايگاه جهاد است. و در آخر از آن ها مي خواهم که هر وقت فرزند مرا ديدند دست پدري روي سرش بکشند و نکند که احساس بي پدري کند.

سلام بر پدر و مادرم، خدا را شکر مي کنم که چنين پدر و مادري داشتم و مرا به صورت امانتي داشته و امانت را تقديم به صاحب اصلي اش کرده اند.

شما صبر و استقامت کنيد که صبر و استقامت شما بود که ابر قدرت ها را شکست داد. خواهرانم! حجاب اسلامي تان را رعايت کنيد و از همسرم مي خواهم مرا ببخشد که شوهر خوبي در اين مدت سه ساله براي او نبودم. بايد صبر کنيد هر چند شما در اين شهر گرگان غريب هستي ولي چه کنم از دست رفتن اسلام، مشکل بود. فاطمه جان! دخترم خداحافظ! فرزندي که خوب مرا نديدي. شهادت فنا نيست، مرگ نيست، بلکه زندگي ابدي است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید