مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از راه اندازی پرواز شب خواب شرکت هواپیمایی "قشم ایر" در فرودگاه بین المللی گرگان خبر داد و گفت: این پرواز جایگزین پرواز شرکت هواپیمایی "کیش ایر" در مسیر تهران-گرگان-تهران شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ در پی لغو پرواز های شب خواب شرکت هواپیمایی "کیش ایر" در مسیر تهران-گرگان-تهران از روز های گذشته، "رامین آذری" مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما در خصوص لغو این پروازها گفت: این شرکت هواپیمایی بنا به دلایلی این پرواز ها را در این خط پروازی لغو کرده است و ما نیز بنا به استقبال و درخواست مردم استان، یک شرکت هواپیمایی دیگر را جایگزین شرکت هواپیمایی "کیش ایر" در مسیر تهران-گرگان-تهران کرده ایم.

وی افزود: این پرواز جایگزین پرواز های شرکت هواپیمایی "کیش ایر" در همان ساعت ها و روز های گذشته شده است، تا مردم گلستان، به فعالیت های روزانه خود در پایتخت و یا برعکس در گلستان بپردازند.

"آذری" تصریح کرد: پرواز شرکت هواپیمایی "قشم ایر" از 29 بهمن ماه فعالیت خود را از مبدا فرودگاه مهر آباد آغاز میکند و با شماره پرواز 1294 تهران را در ساعت 22:30 دقیقه ترک خواهد کرد و پس از یک ساعت پرواز در ساعت 23:30 دقیقه در فرودگاه بین المللی گرگان به زمین خواهد نشست.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان با بیان این مطلب که این پرواز با ورود به گرگان، شب خواب خواهد بود، اذعان کرد: پرواز برگشت این شرکت هواپیمایی از گرگان به تهران صبح روز بعد در ساعت 06:00 صبح با شماره پرواز 1295 برقرار می  شود و گرگان را به مقصد تهران ترک میکند و در ساعت 07:00 صبح این پرواز در فرودکاه بین المللی مهرآباد به زمین خواهد نشست.

وی افزود: نوع هواپیما های بکار گرفته شده در این خط پروازی از نوع RJ85 و FOKER 100 خواهد بود که ظرفیت بالای 100 نفر را خواهد داشت.

"اذری" در پایان با بیان این مطلب که بلیط های این پرواز نیز به صورت چارتری عرضه می شود، تصریح کرد: این پرواز ها در روز های جمعه، شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه خواهد بود.

گفتنی است، فرودگاه بین المللی گرگان در ماه های اخیر رشد قابل توجهی را در راه اندازی پرواز ها و میزان پذیرش مسافر را تجربه کرده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg