امام جمعه بندرگز ضمن انتقاد از مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی گفت: شما که در مراسم حضور نداشتید چطور ادعا می کنید که سخنرانی لغو شده است؟.

به گزارش شبکه اطلاع رسانس کاسب امین از بندرگز؛ حجت السلام سید ابوالفضل حسینی"  امام جمعه شهرستان بندرگز امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر از مجمع نمایندگان استان انتقاد کرد و گفت: نمایندگان استان اگر مدعی هستند که لغو سخنرانی در 22 بهمن صورت گرفته، سند ارایه کنند.

وی با انتقاد از نامه مجمع نمایندگان استان به رییس مجلس شورای اسلامی افزود: شما که در مراسم حضور نداشتید چطور ادعا می کنید که سخنرانی لغو شده است؟

امام جمعه شهرستان بندرگز تصریح کرد: اصلا حضوری از سوی "حجت السلام مازنی" در بندرگز صورت نگرفت که ممانعت یا لغو سخنرانی صورت گرفته باشد.

"حجت السلام حسینی" خطاب به مجمع نمایندگان استان گفت: مردم از شما گلایه دارند به سبب بی توجهی یا کم توجهی نسبت به خشک شدن خلیج گرگان، نسبت به جبران نشدن خسارت باغداران. مردم گلایه مند هستند نسبت به عملکرد ضعیف مسئولان در بخش اقتصادی و اشتغال، مردم ما از نمایندگان مجلس گلایه مند هستند چرا که صدای مردم و به دنبال مطالبات بحق مردم باشند، پیگیر بازی های سیاسی خود هستند.

وی خطاب به "نور قلی پور" نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی افزود: يا اسناد خود را که مدعی هستید لغو سخنرانی انجام شده ارایه کنید و یا از مردم عذرخواهی کنید. ایشان که در مراسم حضور نداشت نسبت به چه چیزی ابراز ناراحتی کرد و به رییس مجلس نامه نوشت؟

لازم به ذکر است، پس از برگزاری نماز جمعه در شهرستان بندرگز، مردم بندرگز با نوشتن طوماری خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی، ادعای نادرست مجمع نمایندگان استان را در لغو سخنرانی" حجت السلام احمد مازنی" در مراسم راهپیمایی 22بهمن در بندرگز محکوم کردند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg