رئیس ستاد انتخابات استان گلستان با بیان این مطلب که بیش از 65 درصد مردم گلستان تا ساعت 20 امشب در انتخابات شرکت کرده اند، افزود: 800 هزار تعرفه رای در گلستان تا کنون مصرف شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از ستاد انتخابات استانداری گلستان" "علی اصغر طهماسبی" رئیس ستاد انتخابات استان گلستان در جمع خبرنگاران واقع در ستاد انتخابات استان گلسان گفت:  انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت 22 امشب تمدید شده است و برای شورای اسلامی شهر یک ساعت دیگر تمدید گردید.

وی با بیان این مطلب که در جای جای استان گلستان مردم  استان گلستان گل کاشتند، افزود: با توجه به اینکه 80 درصد شعب اخذ رای در مدارس مستقر هستند، در همین راستا کلیه مدارس استان گلستان در روز شنبه تعطیل اعلام شد.

طهماسبی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت 20 امسب بیش از 800 هزار تعرفه توزیع شده است که این امر نشان میدهد که بیشترین میزان مشارکت مربوط به شهرستان گرگان با  150 هزار نفر وشهرستان" بندر گز"  با  18 هزار تعرفه، کمتریم میزان مشارکت را داشته اند.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان در پایان خاطر نشان کرد: 65 درصد مردم گلستان تاکنون در انتخابات شرکت کردند که پیش‎بینی ما بر این است که بالای 80 درصد مردم در انتخابات شرکت کنند و با توجه به استقبال امکان تمدید انتخابات برای دو ساعت دیگر نیز وجود دارد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عناوین کلی اخبار

dgfgdfg